Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Niezwykle fajna gra Soulslike z otwartym światem, która pozwala parować broń nuklearną, a Bóg ma już wersję demonstracyjną

/
/
/
63 Views

Parowanie to ostatnio stały element gier wideo – centralne miejsce we wszystkich grach, od Sekiro i Assassin’s Creed po gry Star Wars Jedi – ale nadchodząca niezależna gra VA Proxy przenosi sztukę odpierania ataków na nowy poziom. Aha, i pierwsze demo jest już dostępne.

VA Proxy może być znane Wam, surferom w mediach społecznościowych, ponieważ kilka klipów z gry stało się wirusowych, głównie ze względu na hałaśliwą akcję. W końcu to otwarty świat Soulslike, który pozwala sparować dosłownie bombę nuklearną, a sprawy wydają się być jeszcze bardziej bombastyczne.

„Demonstracja VA Proxy jest już dostępna” – czytamy w tweecie dewelopera Pyro Lith. „Wyjdź tam i odparuj Boga! Lub nękaj lokalne maszyny, które zajmują się ich sprawami. Następnie klip pokazuje, jak nasz mechaniczny bohater blokuje się przeciwko potężnej maszynie, która przyćmiewa większość megabossów w grach akcji.

Zobacz więcej

To w zasadzie Shadow Of The Colossus w bezkompromisowym stylu Devil May Cry. A jeśli mi nie wierzysz, sprawdź poniższy tweet, aby zobaczyć, jak nasza postać wspina się na mechanicznego latającego lewiatana za pomocą haka. Kurczę, ta gra nie może być już fajniejsza.

Zobacz więcej

„W miarę upływu czasu niegdyś trwała megastruktura zaczęła gnić od środka, a mieszkańcy tego świata zaczęli podążać za jej przykładem, podczas gdy garstce udało się zachować zdrowie psychiczne” – czytamy w opisie gry Para opis. „Jednostki S, broń masowego rażenia uważana za zwiastun wojny, zaczęły się budzić, przełamując ciężko wypracowany impas, o który walczyło wiele maszyn”.

Prawdopodobnie naszą misją jest zniszczenie tej chodzącej broni zniszczenia w „bezproblemowo, ręcznie wykonanym, otwartym świecie”. Choć parowanie broni nuklearnej jest ekscytujące, obietnica pięknego „układającego się świata”, który „maluje przełomowe sceny opowiadające historie”, jest dla mnie równie kusząca.

Ciekaw jestem, gdzie dalej pójdzie VA Proxy, jeśli chodzi o tak maksymalistyczną grę. Parowanie broni nuklearnej i Boga jest fajne i w ogóle (oczywiście), ale zgaduję, że w ostatecznej wersji gry, która nie ma jeszcze okna premiery, będzie więcej niespodzianek (potencjalnie bardziej epickich, jeśli to możliwe). Tak czy inaczej, rytmiczne poznawanie ruchów wroga i reagowanie na nie zawsze daje satysfakcję.

Więcej nieoczekiwanych, ale mile widzianych niespodzianek znajdziesz w grach niezależnych, które pojawią się w 2024 roku i później.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar