Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Niezależny deweloper wypuszcza na Steama alarmującą liczbę 600 kotów i nic nie wskazuje na to, aby miał przestać, a kolejnych 800 nadchodzi

/
/
/
67 Views

Jeden z niezależnych deweloperów wypuścił w ostatnich miesiącach na Steam kilka przygód i nie zamierzają one w najbliższym czasie zwalniać. Uwaga: przed nami senne mruczenie i ostre pazury.

100 Cozy Games to niezależna firma, która w ciągu ostatnich trzech miesięcy wypuściła sześć uroczych i bezpłatnych gier logicznych z ukrytymi przedmiotami, począwszy od 100 Christmas Cats na początku grudnia, a następnie 100 Asian Cats, 100 Capitalist Cats, 100 Ninja Cats, 100 Robo Cats i 100 dinozaurów.

Deweloper ma w przygotowaniu także osiem kolejnych łamigłówek: 100 March Cats, 100 Paris Cats, 100 London Cats, 100 Pirate Cats, 100 Romantic Cats, 100 Alien Cats, 100 Space Cats i 100 Istanbul Cats jako odę do kocich kotów na świecie kapitał.

Jeśli programista rzeczywiście osiągnie swój określony cel i wypuści 100 takich rzeczy, wokół może krążyć 10 000 szalonych kotów Para kiedy wszystko już zostało powiedziane i zrobione. Jaki to będzie miało wpływ na koci ekosystem? Ja, na przykład, witam naszych nowych kocich władców i renesans Catventure pomiędzy Strayem, symulatorem zarządzania barem Boba, a nadchodzącym kocim Soulslike.

Gry z ukrytymi obiektami zazwyczaj wymagają odnalezienia trudnych do wykrycia postaci w zatłoczonych obrazach – pomyśl: Gdzie jest Wally/Waldo? Seria 100 Cat nie jest inna, z tą różnicą, że tym razem każda gra ma inny temat. 100 Capitalist Cats przebiera koty za biznesmenów, bankierów i brudnych miłośników pieniędzy w odpowiednio korporacyjnym środowisku. Kocham to. I znowu wszystkie są bezpłatne.

Co więcej, większość łamigłówek znajduje się obecnie na liście najlepiej ocenianych gier roku na Steamie. Według. 100 Ninja Cats to czternasta gra z najwyższymi ocenami w tym roku Steam250.

Sprawdź najlepsze gry o kotach które pozwolą Ci spełnić Twoje kocie fantazje.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar