Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Niesławny „Joker z Florydy”, który uważa, że ​​zwiastun GTA 6 go parodiuje, teraz chce od Rockstar Games 1–2 mln dolarów

/
/
/
177 Views

Zwiastun Grand Theft Auto 6 parodiuje kilka wirusowych klipów, które zgodnie z tradycją serialu krążą po mediach społecznościowych, ale jeden człowiek uważa teraz, że jego podobieństwo zainspirowało pewną postać w grze i żąda od Rockstar Games 1–2 milionów dolarów.

„Florida Joker” – czyli Lawrence Sullivan – niedawno w mediach społecznościowych wskazał na podobieństwa między nim samym a postacią ze zwiastuna. Sullivan po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę po tym, jak zdjęcia kubków przedstawiających jego ufarbowane włosy i tatuaże na twarzy stały się wirusowe, dzięki czemu zyskał przydomek Florida Joker. Zamiast tego zwiastun GTA 6 przedstawia zdjęcie fioletowowłosej postaci z podobnymi tatuażami wokół oczu i policzków.

„To ja. To od tej osoby czerpali inspirację. To ja. To ja” – powtarza Sullivan w niedawno udostępnionym filmie, wskazując na zdjęcia siebie i postaci z gry. „GTA, musimy porozmawiać. Albo nie, musicie mi dać jakiś milion lub dwa” – kontynuuje – „Wszyscy wzięliście moją podobiznę. Odebraliście mi życie.

Zobacz więcej

Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy Rockstar Games znajduje się w gorącym miejscu. Kiedy po raz pierwszy wydano GTA V, aktor Lindsey Lohan próbowała wnieść pozew firma twierdzi, że użyła jej podobizny jako drugorzędnej postaci w grze. Jej roszczenia zostały odrzucone w 2018 roku, ponieważ nowojorski sąd stwierdził, że bohaterka to po prostu „typowa młoda kobieta”. Sullivan nie podjął jeszcze kroków prawnych.

Skargi Sullivana mogą nie być ostatnimi kontrowersjami związanymi z podobieństwem w GTA 6, ponieważ pierwszy zwiastun przedstawia Vice City, które jest tak samo chaotyczne, jak jego odpowiednik w świecie rzeczywistym (Floryda).

Jeśli chodzi o samą grę, powiedział jeden z byłych deweloperów „To naprawdę będzie tak wyglądać”. Sprawdź także pięć najbardziej imponujących rzeczy z GTA 6w oparciu o naszą specjalistyczną pracę detektywistyczną.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar