Onime Marketing

Niech ta tarcza zegarka Isabelle Animal Crossing rozjaśni Twój dzień

Niech ta tarcza zegarka Isabelle Animal Crossing rozjaśni Twój dzień

Niech ta tarcza zegarka Isabelle Animal Crossing rozjaśni Twój dzień

Jeśli masz smartwatch, czy mamy dla Ciebie ekscytujący widżet z jednym utalentowanym użytkownikiem Reddit, nekomichi, niedawno udostępnili swoją spersonalizowaną tarczę zegarka Animal Crossing Isabelle aktywnej społeczności ACNH. Teraz Ty też możesz zacząć dzień we właściwy sposób, przypominając sobie o dacie, godzinie i miejscu u ulubionego recepcjonisty z dyskiem.

Oryginalny plakat Tarcza smartwatcha Animal Crossing Isabelle pokazał, że nie są też Tomem Nookiem, z darmowym i szczegółowym przewodnikiem, jak zdobyć własną sekretarkę Shih Tzu. Jak można się spodziewać, społeczność Animal Crossing masowo ochłodziła tę fantazyjną personalizację, a Isabelle przypomina teraz ludziom na całym świecie o czasie i dacie.

Z komentarzy jasno wynika, że ​​personalizacja jest hitem, z notatkami od fanów: „Mogę kupić inteligentny zegarek TYLKO z tego powodu”, „Chcę ci dać nagrody lub coś takiego. Świetna robota i dziękuję za to, że ją zaoferowałeś” i „jesteś prawdziwym”. To, czy widżet przetrwa próbę czasu, ponieważ jest zależny od IP Nintendo, jest teraz wielkim pytaniem, gdy fani spieszą się, aby załadować swoją własną Isabelle.

Gdzie mogę uzyskać inteligentną tarczę zegarka Animal Crossing?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, oryginalny twórca tarczy zegarka Animal Crossing przesłał a szczegółowy post na Reddicie wyjaśnienie, jak odtworzyć ten proces. Na szczęście umieszczenie Isabelli na smartwatchu nie jest zbyt trudne, pod warunkiem, że masz kilka wolnych minut.

Masz to, wszystko, co musisz wiedzieć, aby uzyskać własną inteligentną tarczę zegarka Isabelle Animal Crossing. Jeśli wolisz mieć pluszową Isabelle niż cyfrową, sprawdź naszą długą listę pluszaków Animal Crossing, amiibo i prezentów.

Exit mobile version