Onime Marketing

Nie tylko zbieraj plony, zbieraj miłość dzięki romansowi Harvestella

Nie tylko zbieraj plony, zbieraj miłość dzięki romansowi Harvestella


Nie tylko zbieraj plony, zbieraj miłość dzięki romansowi Harvestella

Nie zbieraj tylko plonów, znajdź partnera życiowego dzięki temu przewodnikowi po romansach Harvestella, ponieważ nikt nie powinien być zmuszony do oglądania wszystkich pór roku w samotności

Za każdym razem, gdy Square Enix ma coś do powiedzenia, świat zwraca na to uwagę i można śmiało powiedzieć, że odbiór ogłoszenia Harvestelli przez fanów jest wyjątkowo dobry. Symulacja życia RPG wygląda fantastycznie i obiecuje wyjątkowe wrażenia, gdy uprawiasz farmę, towarzysko i po prostu żyjesz swoim najlepszym życiem, obserwując, jak przemijają pory roku – lato, wiosna, jesień, zima i, w notatkach, ŚMIERĆ! ?

W grach RPG bardzo często nawiązuje się relacje i ściga niektóre z napotkanych postaci, więc to naturalne, że ekscytuje się perspektywą Romans Harvestellia my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, ponieważ omawiamy wszystko, co musisz wiedzieć o mechaniku, a także o szczęśliwych mieszkańcach, których możesz przyciągnąć.

Oczywiście, ponieważ Harvestella jeszcze się nie ukazała, nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących gry, ale możesz być na bieżąco z istotnymi informacjami za pośrednictwem naszego przewodnika po datach premiery Harvestelli. Powinieneś także śledzić naszą datę premiery Nier Automata Switch i zawartość daty premiery Persona 5 Switch, aby uzyskać najnowsze informacje o innych ekscytujących grach.

W każdym razie chodźmy zebrać trochę miłości i podnieś romans Harvestella.

Bohater rozmawiający z postacią Harvestelli

Romans Harvestelli

Na razie niewiele wiemy o grze i jej aspektach społecznych, poza tym, że możesz zaprzyjaźnić się z mieszkańcami podczas rozmowy z nimi lub wykonać szereg zadań, aby im pomóc. Jednak nie ma jeszcze słowa o romansie, ale można bezpiecznie założyć, że ma to wpływ na grę, ponieważ zarówno RPG, jak i gry symulujące życie zwykle je zawierają.

Gdy tylko wyjdą na jaw nowe szczegóły dotyczące romansu Harvestelli, zaktualizujemy ten przewodnik i przedstawimy pełny opis mechaniki. W międzyczasie możesz sprawdzić nasze typy najlepszych gier RPG na Switcha, aby znaleźć coś innego do grania.

Exit mobile version