Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nie tylko ty, gracze Palworld przypadkowo wysadzają swoje bazy w powietrze wyrzutniami rakiet: „Myślałem, że wyciągnąłem hak”

/
/
/
124 Views

Czasami ekscytacja związana z odblokowaniem wyrzutni rakiet, którą można użyć przeciwko stadom niewinnych stworzeń, przytłacza nas, co prowadzi do sytuacji, w których cały dom zostaje przypadkowo, err, uszkodzony. Jednak nie tylko ty! Gracze Palworld nie mogą przestać wysadzać swoich baz, przypadkowo lub w inny sposób.

Palworld zwykle koncentruje się na szaleństwach związanych z przetrwaniem (zarządzanie zasobami, wytwarzanie, budowanie baz) i oswajaniem potworów (łapanie znajomych, szkolenie ich, zmuszanie do pracy fizycznej). Czasami jednak gra zaskakuje nową, fantazyjną zabawką, na przykład hakami do chwytania lub wyrzutniami rakiet, które czasem łatwo pomylić, co potwierdzają poniższe klipy.

Gracze Palworld ostatnio publikowali posty na temat swoich nieszczęśliwych wypadków. W pierwszym z nich, umieszczonym poniżej, jeden z graczy burzy cały swój dom, ponieważ błędnie sądził, że jego hak jest wyposażony. Ciężka praca idzie w górę. „Na szczęście wyszedłem z gry natychmiast po zakończeniu filmu i gra się nie zapisała” – pisze gracz.

myślałem, że wyciągnąłem chwytak… z r/Palworld

Poniżej znajdziesz dwa kolejne przykłady, w których niczego niepodejrzewający budowniczowie decydują się na odnowienie swoich baz przy użyciu niebezpiecznego sprzętu – zainstalowanie wanien z hydromasażem na dachu byłoby prawdopodobnie prostsze bez broni wybuchowej w ręku. Mój ulubiony nowy akronim? „WOOPS (lub: Dlaczego nigdy nie chcesz mieć Wyrzutni rakiet jako broni, kiedy teleportujesz się do swojej bazy.)”

Nie buduj swojej bazy, trzymając wyrzutnię rakiet… z r/Palworld

WOOPS (lub: Dlaczego nigdy nie chcesz mieć Wyrzutni Rakiet jako broni, kiedy teleportujesz się do swojej bazy) z r/Palworld

Ten ostatni gracz postanowił się wygłupiać i dowiedzieć się, co oznacza, że ​​dla zabawy wystrzelił rakietę w swoją bazę domową i natychmiast pożałował sprzątania pozostawionego po sobie. Po prostu lekkomyślne zachowanie ze strony osoby goszczącej przyjaciół i znajomych. (Westchnienie.)

Pomyślałem, że byłoby zabawnie wystrzelić rakietę w bazę. Natychmiastowy żal. z r/Palworld

Jeden z programistów Pocketpair powiedział, że „Palworld tak naprawdę zaczyna się dopiero tutaj”, po tym jak spodziewał się, że hit przetrwania osiągnie szczyt przy 50 000 graczy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar