Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nie jesteś sam. Nawet dyrektor produkcji World of Warcraft jest podekscytowany pojawieniem się transmogi między postaciami w The War Within

/
/
/
41 Views

Społeczność World of Warcraft szybko zakochała się w Warbands i nie bez powodu. To jedno z tych kluczowych ulepszeń jakości życia, które z pozoru wydaje się niewiarygodnie małe, szczególnie gdy zostanie ogłoszone wraz z potężną sagą Worldsoul Saga – trzema nadchodzącymi rozszerzeniami, które mają kształtować przyszłość jednej z najlepsze gry MMORPG cały czas.

Ulepszanie podstawowego projektu gry, która ma obchodzić 20. rocznicę powstania w 2024 r., nie jest łatwe – Bóg wie, że Blizzard Entertainment w tym czasie wielokrotnie ulepszał i rozwijał World of Warcraft. Być może dlatego coś takiego jak Warbands szybko zachwyciło zarówno starszych, jak i upadłych graczy. Pomysł tak dobry, że aż trochę oburzający, że jeszcze go nie otrzymaliśmy.

Rozmawiając z Michaelem Bybee na BlizzConie 2023, producentem wykonawczym World of Warcraft: The War Within – otwierającego rozdziału sagi Wondersoul, którego premiera ma nastąpić w przyszłym roku – mówi mi, że nie tylko rozumie entuzjazm społeczności, on jest tam z nimi. „Jestem podekscytowany transmogą między postaciami. To prawdopodobnie rzecz, z której jestem najbardziej podekscytowany – a następnie wspólny bank, co jest niesamowite”.

(Zdjęcie: Blizzard)
BlizzCon 2023

Po czteroletniej przerwie Blizzard Entertainment wznowiło swoje coroczne świętowanie. Niezależnie od tego, czy chcesz oglądać na żywo, czy nadrobić zaległości w VOD, koniecznie zapoznaj się z pełnym harmonogramem BlizzConu 2023.

Warband to alternatywny system obejmujący całe konto, którego zadaniem jest zwiększanie potencjału stworzonych przez ciebie postaci – łagodzenie tarć związanych z rozszerzaniem twojej obecności w Azeroth. Kiedy Warbands pojawi się w rozszerzeniu 2024, będzie to oznaczać, że wszystkie postacie zarejestrowane na Twoim koncie Battle.net będą mogły łatwiej dzielić się wspólnymi osiągnięciami – umożliwiając dzielenie się dostępem do Banku Warbank, War Within Renown, Kolekcji, Reputacji, Transmog i nie tylko pomiędzy wszystkimi Twoimi postaciami. To duża zmiana i według Bybee jest to duża „zmiana wartości” dla Warcrafta, gdy patrzymy w jego przyszłość.

„Wiele razy, gdy wprowadzamy jakąś funkcję, myślimy: «To jest funkcja i to zupełnie nowa rzecz, a oto jej pakiet». Ale mój sposób myślenia o Warbands jest taki, że jest to raczej zmiana wartości. Komunikujemy graczom, że w przeszłości chodziło tylko o jedną postać na serwerze, ale w przypadku Warbands i niektórych innych zmian ponownie, usuwamy bariery i zobowiązujemy się do wprowadzenia zestawu funkcji na przyszłość”.

Blizzard niezwykle przejrzyście przedstawia przyszłość World of Warcraft, nakreślając kształt kolejnych trzech rozszerzeń. Kluczem dla społeczności, wyjaśnia Bybee, jest to, że znajomość przyszłego kierunku franczyzy oznacza, że ​​powinieneś bardziej ufać, że funkcje takie jak Warbands będą wspierane (i ulepszane) przez nadchodzące lata. „Myślę, że ta zmiana wartości jest najważniejsza. Ponieważ oznacza to, że gracze zrozumieją, że jeśli będziemy kontynuować działania w przyszłości, tak będzie nadal. Że jako zespół jesteśmy mówiąc, że chcemy, aby World of Warcraft działało w ten sposób w przyszłości, i to jest ekscytujące”.


GameMe+ znajduje się w Anaheim w Kalifornii, aby transmitować na żywo BlizzCon 2023. Aby poznać najświeższe informacje, a także ekskluzywne raporty i wywiady, obserwujcie naszą relację z BlizzConu 2023, która rozpocznie się 3 listopada 2023 r.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar