Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nicolas Cage jest seryjnym mordercą w przerażającym zwiastunie okultystycznego horroru Longlegs

/
/
/
58 Views

Po miesiącach przerażających zwiastunów i tajemniczych wskazówek, Longlegs wreszcie ma pełne streszczenie – i dołączony do niego zwiastun.

Maika Monroe („It Follows”) gra Lee Harkera, utalentowanego nowego agenta FBI przydzielonego do nierozwiązanej sprawy seryjnego mordercy. W miarę jak śledztwo staje się coraz bardziej skomplikowane i odkrywane są okultystyczne dowody, Lee zdaje sobie sprawę, że istnieje osobisty związek z bezwzględnym zabójcą i musi działać szybko, aby zapobiec kolejnemu morderstwu w rodzinie. A kto gra tego seryjnego mordercę? Nikt inny jak Nicolas Cage.

W zwiastunie widzimy dwa przerażające spojrzenia zabójcy Cage’a – raz w masce, dzierżący topór, a drugi z kudłatymi włosami i upiornie białą twarzą. Krótki klip, który można obejrzeć powyżej, jest pełen napięcia, wytrącający z równowagi i nie zdradza prawie nic (co jest odświeżające, biorąc pod uwagę przeciętny zwiastun horroru pełen jump-scare). W miarę jak Lee zagłębia się w sprawę, na ekranie i w każdym klipie zaczynają pojawiać się okultystyczne symbole przypięte do ściany jej biura, co sprawia, że ​​widz zaczyna wątpić we własne zdrowie psychiczne.

Za reżyserię horroru-thrillera odpowiada Oz Perkins, scenarzysta i reżyser filmów „Córka czarnego płaszcza” i „Jestem piękną rzeczą, która mieszka w domu”. W obsadzie znajdują się Alicia Witt, Blair Underwood, Lisa Chandler, Erin Boyes, Dakota Daulby i Vanessa Walsh.

Longlegs trafi do kin 12 lipca. Jeśli szukasz więcej, przejrzyj naszą listę najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów w 2024 roku i później lub przejdź od razu do dobrych rzeczy, korzystając z naszej listy dat premiery filmów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar