Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Netflix przedłuża aktorską adaptację Avatar: Ostatni władca powietrza na kolejne dwa sezony, pomimo mieszanych recenzji

/
/
/
103 Views

Serial aktorski Avatar: Ostatni władca wiatru Netflix został przedłużony na kolejne dwa sezony.

Nie jest to zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że już w pierwszym tygodniu serial obejrzało 154,4 miliona godzin i obejrzało go 21,2 miliona widzów. Za Termin ostatecznyserial zakończy się sezonem 3 – odzwierciedlającym strukturę oryginalnego serialu animowanego Nickelodeon.

Recenzje były jednak mieszane, a krytycy opisali serial jako „trafione lub chybione” i z Konsensus Rotten Tomatoes stwierdzając, że „tylko sporadycznie odtwarza magię swojego materiału źródłowego”.

Twórcą aktorskiej adaptacji jest Albert Kim („Sleepy Hollow”, „Dirt”), który pełni także funkcję showrunnera. W obsadzie znajdują się Gordon Cormier jako Aang, Kiawentiio jako Katara, Ian Ousley jako Sokka, Dallas Liu jako książę Zuko, Paul Sun-Hyung Lee jako wujek Iroh, Ken Leung jako dowódca Zhao, Daniel Dae Kim jako Władca Ognia OZai, Lim Kay Siu jako Gyatso, Elizabeth Yu jako księżniczka Azula, Amber Midthunder jako księżniczka Yue i Matthew Yang King jako podniebny żubr o imieniu Appa i skrzydlaty lemur o imieniu Momo.

„Uznałem, że bardzo sprytnie ze strony scenarzystów zakończyli w ten sposób pierwszy sezon, ponieważ chcieliśmy mieć poczucie, że uniwersum serialu rozszerza się z każdym sezonem” – Daniel Dae Kim powiedział Tudumowi w lutym. „I naprawdę dobrze sobie poradzili z tym klifem, a także stworzyli poczucie pilności i czasu”.

Wszystkie osiem odcinków Avatar: Ostatni Władca Wiatru jest już dostępnych w serwisie Netflix. Więcej informacji znajdziesz w naszym przewodniku po wyjaśnieniu zakończenia Avatar: The Last Airbender.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar