Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Netflix Avatar: The Last Airbender otrzymuje pierwszy zwiastun i datę premiery w lutym

/
/
/
43 Views

W serwisie Netflix ukazał się pierwszy zwiastun serialu Avatar: Ostatni Władca Wiatru wraz z potwierdzeniem daty premiery samego serialu 22 lutego 2024 r.

Nowy zwiastun jest w dużej mierze „zwiastunem”, ale prezentuje całe mnóstwo kultowych postaci, lokalizacji i stworzeń z oryginalnego serialu animowanego, od Aanga po Zuko. Być może najważniejsze jest to, że możemy miło i długo przyjrzeć się Appie, która wygląda tak uroczo, jak można było mieć nadzieję.

Najnowsza aktorska adaptacja serwisu Netflix oparta jest na programie telewizyjnym z pierwszej dekady XXI wieku o tym samym tytule, w którym chłopiec o imieniu Aang musi zostać kolejnym awatarem i opanować wszystkie cztery żywioły, aby utrzymać pokój między krainami ziemi, wiatru, ognia i wody. „Mam wrażenie, że akcja na żywo Avatar: The Last Airbender przywróci do życia wszystko, co znasz i kochasz w oryginalnej serii” – powiedział Gordon Cormier, który prowadzi serial w roli Aanga Netflixa.

W obsadzie znajdują się Kiawentiio jako Katara, Ian Ousley jako Sokka i Dallas Liu jako Zuko, Daniel Dae Kim, który gra Władcę Ognia Ozai, i Paul Sun-Hyung Lee jako Generał Iroh.

Producentem wykonawczym serialu jest showrunner Albert Kim wraz z Miasto, które bało się zachodu słońcaMichaela Goi, Film legoDana Lin i Lindsey Liberatore.

Program Netflix nie jest powiązany z Avatar Studios, które zostało stworzone w Paramount przez oryginalnych twórców Last Airbender. Paramount pracuje obecnie nad własnym filmem „Avatar”, którego premiera zaplanowana jest na 10 października 2025 r.

Avatar: Ostatni Władca Wiatru zadebiutuje w serwisie Netflix 22 lutego 2024 r. Więcej informacji znajdziesz na stronie nadchodzące filmysprawdź nasz podział Daty premier filmów w 2023 roku jeszcze przed nami.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar