Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nawet udziałowiec Nintendo chce remake’u F-Zero

/
/
/
179 Views


Nawet udziałowiec Nintendo chce remake’u F-Zero

Akcjonariusz najwyraźniej powiedział to, o czym wielu z nas zawsze myślało na dorocznym spotkaniu Nintendo we wtorek, a mianowicie, że potrzebujemy remake’u F-Zero. Jak donosi NStyle (przez VGC), pewien udziałowiec zapytał o plany Nintendo ze starszymi adresami IP, ze szczególnym uwzględnieniem futurystycznego kierowcy wyścigowego.

Ten udziałowiec nie poprzestał jednak na tym, odnosząc się do kilku poważnych, głębokich cięć, takich jak Baten Kaitos, The Frog For Whom the Bell Tolls, Trade & Battle: Card Hero i Chosoju ​​Mecha MG, a także pytając o Wario Land i Remake F-Zero. Miło jest wiedzieć, że podczas tych wielkich, fantazyjnych spotkań ktoś stoi za nami.

W odpowiedzi Shinya Takahashi podobno powiedział (w tłumaczeniu VGC): „Jeśli chodzi o przeróbki starszych tytułów, myślimy o szerokiej gamie interesujących sposobów wypróbowania nowych i starych rzeczy. Podobne pytanie otrzymaliśmy już wcześniej. W tamtym czasie akurat mieliśmy zaplanowany remake, więc omówiliśmy to, ale są rzeczy, których nie mogę teraz powiedzieć.

Użytkownik Twittera momiji_manjyuu twierdził, że jest tym udziałowcem, mówiąc: „To ja zadałem to pytanie! Dostarczyłem twój entuzjazm bezpośrednio do zarządu Nintendo!” Możesz sprawdzić tweeta z nich poniżej.

Jest mały, ale może trochę nadziei dla każdego, kto ma nadzieję na remake F-Zero. W każdym razie, aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ten mod Half-Life 2 Switch działający przez nowy port Portal. To fajnie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar