Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Naughty Dog potwierdza, że ​​po anulowaniu The Last Of Us Online powstaje wiele gier dla jednego gracza

/
/
/
119 Views

Twórca The Last of Us, Naughty Dog, potwierdził, że w studiu pracuje więcej niż jedna gra dla jednego gracza.

Studio The Last Of Us i Uncharted opublikowało tę wiadomość niedawno post na blogu: „Mamy więcej niż jedną ambitną, zupełnie nową grę dla jednego gracza, nad którą pracujemy w Naughty Dog i nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej na temat tego, co będzie dalej, gdy będziemy gotowi”. Studio pogrzebało tę ciekawostkę, ogłaszając anulowanie gry online osadzonej w uniwersum The Last Of Us, choć „nauka i inwestycje w technologię” wynikające z projektu rzekomo zostaną przeniesione na przyszłe gry.

Naughty Dog twierdzi, że anulowało grę wieloosobową, aby zamiast tego skupić się na tych „ambitnych” projektach dla jednego gracza. Zespół wkrótce wypuści The Last Of Us Part 2 Remastered, aktualizację nowej generacji za 10 dolarów, która będzie zawierać tryb roguelike i inne ulepszenia.

Poza tym, co studio mogło przygotowywać? Zapytany o nieunikniony Last Of Us Threequel, reżyser Neil Druckmann powiedział, że zespół ma „inne projekty w przygotowaniu”. Z pewnością nie jest to zaprzeczenie, ale komentarze niejasno wskazują na coś innego, co nie jest przygnębiająco powiązane z zombie.

Naughty Dog mogłoby nawet wrócić do innych perełek ze swojego wcześniejszego katalogu, w tym do Uncharted lub (co jest jeszcze bardziej mało prawdopodobne) do radosnej serii Jak i Daxter. Najbardziej prawdopodobną opcją jest jednak: coś zupełnie nowego. Nie wiadomo, jaką formę to przybierze, ale po latach bieżnikowania tych samych historii – między pierwszą częścią The Last Of Us, adaptacją HBO, a teraz częścią drugą zremasterowaną – z radością przyjmę wszystko, co nie charakteryzuje się śmiertelnymi infekcjami grzybiczymi.

Część fanów wmówiła sobie, że The Last Of Us Part 3 istnieje naprawdępomimo komentarzy studia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar