Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

„Nauczyli się”: Reakcje Light No Fire chwalą Hello Games po latach aktualizacji No Man’s Sky

/
/
/
64 Views

Twórcy gier i fani pozytywnie reagują na Light No Fire, kolejny projekt dewelopera No Man’s Sky, Hello Games.

W zeszłym tygodniu podczas gali The Game Awards 2023 firma Hello Games zaprezentowała Light No Fire, zupełnie nową grę eksploracyjną z otwartym światem i dopiero drugą grę od premiery No Man’s Sky w 2016 roku. Teraz ludzie z branży reagują na tę wiadomość debiutancki zwiastun nowej gry, a historia Hello Games z ostatnich kilku lat wciąż jest świeża w pamięci.

Po pierwsze, współzałożyciel Vlambeer, Rami Ismail, jest pod wrażeniem zwiastuna Light No Fire, ponieważ stanowi on bezpośrednią reakcję na cykl marketingowy otaczający No Man’s Sky. Ismail uważa, że ​​nowy zwiastun jest dla Hello Games sposobem na przyznanie się do wszystkiego, co poszło nie tak przy premierze poprzedniej gry, a jednocześnie wyrazy uznania za ciężką pracę włożoną w naprawienie błędów.

Zobacz więcej

Dziwnie o tym myśleć, ale tak, premiera No Man’s Sky naprawdę miała miejsce ponad siedem lat temu. Hello Games słynęło z obietnicy funkcji, których nie było w grze w momencie premiery, takich jak tryb współpracy dla wielu graczy, a takie funkcje będą później dodawane do gry w ramach niemal nieskończonej listy aktualizacji w ciągu kolejnych lat, do tego stopnia, że No Man’s Sky ma oddaną i ukochaną publiczność.

W innym miejscu gracz poniżej jest naprawdę przekonany zwiastunem Light No Fire. Odpowiedzi pokazują, że nie tylko twórcy gier są pod wrażeniem zwiastuna Hello Games – fani, z których część mogła zostać spalona przez No Man’s Sky w momencie premiery, są gotowi i czekają z otwartymi ramionami, aby powitać nową grę.

Zobacz więcej

Poniższy użytkownik Twittera również wyraża bardzo słuszną uwagę – kilka funkcji zwiastuna Light No Fire, w tym na przykład eksploracja otwartego świata i kooperacja, jest obecnie aktywnych w No Man’s Sky. Innymi słowy, są to funkcje, które Hello Games udowodniło, że może zapewnić, co bez wątpienia uspokaja wiele osób, które mogą mieć wątpliwości co do Light No Fire.

Zobacz więcej

Niezależnie od tego, jakie ma to znaczenie, lider Hello Games gra z fanami Light No Fire martwiącymi się, że obiecają zbyt wiele – nawet jeśli Sean Murray opisał nową grę jako „pierwszą grę z prawdziwym otwartym światem”. Murray stwierdził również, że Light No Fire pozwoli ci wspiąć się na góry wyższe niż Everest, co jest dość wzniosłą obietnicą.

Spójrz na nasze nowe gry 2023 przewodnik zawierający listę nadchodzących wydań, w które można zagrać przed premierą Light No Fire.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar