Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najzdrowsza gra krasnoludów na świecie najwyraźniej ma ogromny problem z przyjaznym ogniem i staje się coraz gorszy

/
/
/
114 Views

Deep Rock Galactic to gra kooperacyjna, w której brutalne i toczące się krasnoludy prowadzą górnictwo w głębokim kosmosie w najsurowszych warunkach, jakie można sobie wyobrazić, ale społeczność graczy uczyniła ją jedną z najzdrowszych gier na rynku. Kiedy nie, no wiesz, zabijają się nawzajem w przyjacielskich pożarach.

Twórca gier Ghost Ship wydał coroczny wykres statystyk przeglądu Deep Rock Galactic, zawierający statystyki za rok 2023, takie jak łączna liczba sprzedanych jednostek, średnia liczba godzin spędzonych w grze i zamówione rundy piwa. Jedną z najbardziej zabawnych statystyk jest zestawienie pięciu głównych przyczyn zgonów. Numer jeden to obrażenia od upadku, które pochłonęły prawie 49 milionów istnień ludzkich, a numer dwa to glifid chrząknięcie, bardzo powszechny typ wroga, który zabił prawie 24 miliony graczy.

Ale stresuje mnie numer trzy: przyjacielski ogień. Zabójstwa drużynowe spowodowały śmierć 20 672 505 graczy, czyli znacznie więcej niż w przypadku innych typów wrogów-glifidów, którzy zajmują miejsca numer cztery i pięć. Jak wyjaśniają twórcy: „Wszystkie powyższe przyczyny zgonów zmniejszyły się z roku na rok (brawo, górnicy), z wyjątkiem „przyjaznego ognia”, który wzrósł o 2,59% w porównaniu z 2022 rokiem”.

Ludzie, przyjacielski ogień to szybki sposób na zirytowanie członków drużyny i zakończenie przyjaźni. Wiem, że w rzeczywistości niemożliwe jest całkowite uniknięcie okazjonalnych zabójstw drużyny w tego rodzaju chaotycznej grze w trybie współpracy, ale uczynienie tego trzecia przyczyna śmierci? Osobiście winię za to 155 milionów piw, które wszyscy wypiliśmy w tym roku.

Być może najbardziej godną uwagi statystyką jest to, że gra Deep Rock Galactic sprzedała się obecnie w ponad 8 milionach egzemplarzy, w tym 2 567 251 w samym 2023 r. – co stanowi najlepszy rok sprzedaży, jaki gra miała w całym swoim życiu. Ta słynąca z zdrowej społeczności Deep Rock Galactic wciąż się powiększa.

To są najlepsze gry kooperacyjne tam.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar