Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Największy zbieracz Baldur’s Gate 3, jakiego kiedykolwiek widziałem, dosłownie wytapetował ściany tawerny łupami: „Co mogę powiedzieć… lubię takie rzeczy”

/
/
/
62 Views

Jeśli myślałeś, że słabo radzisz sobie z gromadzeniem rzeczy w grach RPG, poczekaj, aż nabędziesz ładunek tego odtwarzacza Baldur’s Gate 3.

Pod koniec trzeciego aktu Baldur’s Gate 3 możesz wynająć pokój w Tawernie Elfia Pieśń, dokąd automatycznie udasz się do obozu podczas pobytu w tytułowym mieście. Jeden z graczy dość liberalnie przyjął warunki wynajmu i obrzucił ściany swojego pokoju taką ilością łupów, że ledwo widać sam pokój.

Cóż mogę powiedzieć… Lubię różne rzeczy. z r/BaldursGate3

W rzeczywistości na powyższych zrzutach ekranu jest tak dużo łupów, że dosłownie utworzono nowe ściany w pokoju tawerny. Tak, ten zrzut ekranu jest zrobiony ze środka otwartego pokoju, więc tak naprawdę nie ma ścian po obu stronach miejsca, w którym stał Karlach – gracz stworzył własne ściany z łupów.

W tym miejscu jest absolutnie wszystko porozrzucane, od skrobaczek do kupek po wielkie portrety (które, jestem całkiem pewien, zostały skradzione Raphaelowi). Jest tam mnóstwo skrzyń, kilka pluszowych misiów (które Karlach by pokochał), Netherstone Orina i tylko sam Hełm Baldurana.

Aha, jest też grillowany gigantyczny miniaturowy kosmiczny chomik. Czy Boo właśnie został ugotowany żywcem? A jeśli tak, to co do cholery stało się z Minskiem? Ręka Gortasha jest tam również na pewno widoczna, jeśli zastanawiacie się, jaką drogę przeszedł ten gracz w Akcie 3. Jak zauważyli niektórzy widzowie, to nie jest Dom Nadziei, to jest Dom Skarbu!

Nie mam pojęcia, jak temu graczowi udało się tak starannie ułożyć wszystkie te przedmioty wokół biednego, starego Karlacha – obrazy są na tyle trudne, że można nimi manewrować w najlepszych momentach. Karlach uciekł z jednego poziomu piekła, ale został uwięziony w zupełnie innym piekle ze zbieraczem.

A propos, możesz sprawdzić nasze najlepsza kompilacja Baldur’s Gate 3 Barbarian przewodnik, jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać podstawową klasę naszej ulubionej Diabelstwa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar