Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Największe wiadomości z Modern Warfare III z dzisiejszej transmisji na żywo z Call Of Duty

/
/
/
51 Views

Call of Duty Modern Warfare III to najnowsza część niezwykle popularnej strzelanki FPS, a dzisiejsza transmisja na żywo COD Next była pełna szczegółów na temat nowych trybów dla wielu graczy, zombie i strefy wojny. Niezależnie od tego, czy nie miałeś czasu, aby wziąć udział w wielogodzinnym wydarzeniu, czy po prostu chcesz podsumować wszystko, co zostało ogłoszone, zebraliśmy tutaj wszystkie najważniejsze ogłoszenia. Oto najważniejsze zapowiedzi Call of Duty Modern Warfare III z COD Next Showcase.

Tryb wieloosobowy

Funkcja, która umieściła Call of Duty na mapie, powraca i jest większa niż kiedykolwiek. W grze znajdzie się szesnaście map z Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku, które będą teraz kompatybilne z nowszymi trybami gry, takimi jak Hardpoint i Kill Combined. Dodatkowo zostaną dodane mapy na dużą skalę, aby uwzględnić tryby Wojny naziemnej, które pozwolą ci grać z większą liczbą graczy na większych obszarach.

Umiejętności zostały przerobione na elementy wyposażenia. Wyposaż rękawice, aby dostosować prędkość przeładowania lub zgarnąć przedmioty z wrogów, załóż buty, aby zmniejszyć obrażenia od upadku lub zwiększyć prędkość ruchu, a także wyposażenie, aby zmniejszyć obrażenia od eksplozji lub oprzeć się granatom błyskowym. Chociaż twoja broń będzie importowana z Modern Warfare II, Modern Warfare III umożliwia „całkowite przemieszanie funkcjonalności broni” z częściami z rynku wtórnego, co sprawia, że ​​mechanika rusznikarza jest „bardziej spersonalizowana niż kiedykolwiek”. Części te odblokowuje się dopiero po osiągnięciu maksymalnego poziomu broni i ukończeniu określonego wyzwania. Więcej informacji na temat tej konkretnej funkcji można znaleźć na stronie Blog o Call of Duty.

Niektóre funkcje powracają nawet z czasów sprzed Modern Warfare II, jak na przykład głosowanie na mapy, klasyczna minimapa z czerwonymi kropkami i premia do zdrowia do 150. Gracze będą żyć dłużej i będą mieli więcej informacji do pracy. Dostępny jest także nowy sposób strzelania za pomocą Tac-Stance. Nieco bardziej precyzyjny niż strzał z biodra, ale z większym rozrzutem niż ADS, jest to świetna opcja dla graczy, którzy lubią bardziej agresywną grę. Wprowadzili także ulepszenia jakości życia, aby zwiększyć prędkość płaszcza i ślizgu, a także dodali nowe animacje do anulowania slajdów i przeładowania.

Wreszcie, Modern Warfare III wprowadza zupełnie nowy tryb: Cutthroat. W tym intensywnym trybie walki w zwarciu trzy trzyosobowe drużyny będą walczyć łeb w łeb o zwycięstwo. Umożliwia „niestandardowe wyposażenie, ruchomą flagę i trójstronną strzelaninę”.

Zombie

Modern Warfare III oznacza także powrót Zombie, ulubionego trybu fanów, który powstał piętnaście lat temu. Tym razem, Zombies wkracza do otwartego świata z największą jak dotąd mapą, wraz z pojazdami. Kiedy wczytasz grę Zombie, będziesz częścią jednego z kilku oddziałów i od Ciebie zależy, czy chcesz z nimi współpracować, czy nie. Z biegiem czasu będziesz musiał także unikać Burzy Eteru, która powoli pochłonie mapę – a ty wraz z nią.

Ta wersja została również stworzona z myślą o długoterminowej powtarzalności, pozwalając ci zdobyć plany i broń, które zwiększą twoją przeżywalność w późniejszych grach. Jeśli chcesz, możesz przechowywać broń na później, co oznacza, że ​​możesz rozpocząć następną grę ze swoim ulubionym karabinem szturmowym lub kultowym pistoletem promieniowym. Schematy umożliwiają także rozpoczęcie od ulepszeń, takich jak przedłużający życie Juggernog.

W tej wersji mapy znajdują się nie tylko zombie, więc przygotuj się do walki z najemnikami wynajętymi przez głównego antagonistę gry. Jeśli przeżyjesz wystarczająco długo, być może staniesz twarzą w twarz z „jedną z największych istot Zombie, jakie kiedykolwiek pojawiły się w tym trybie” i poznasz prawdę o Operacji Deadbolt, która jest powodem, dla którego stawiłeś czoła tej apokalipsie.

Strefa wojny

Prawdopodobnie największą zapowiedzią dnia jest Urzikstan, najnowsza mapa Warzone. Opisywany na blogu Call of Duty jako „Bliski Wschód spotyka się z Europą Wschodnią”, Urzikstan wystartuje z najnowszym sezonem Warzone w grudniu. Na mapie znajduje się jedenaście punktów szczególnych, które można zobaczyć poniżej.

 • Ośrodek Levin
 • Moc Popowa
 • Miasto Zaravan
 • Dwór Shahinów
 • Niskie Miasto
 • Baza Wojskowa Orłow
 • Farmy Hadiqa
 • Przedmieścia Zaravan
 • Stare Miasto
 • Dzielnica Portowa
 • Ładunek Urzykstanu

Nowa Warzone wprowadzi także poziome tyrolki (będące uzupełnieniem istniejących pionowych) oraz pociąg, który będzie można uruchomić, zatrzymać i cofać na polecenie gracza. Istnieją również perki specyficzne dla Warzone, takie jak Ukryte, które upuszczają granat dymny, gdy zostaniesz powalony, oraz Stanowczość, która zwiększa twoją prędkość ruchu, gdy zostaniesz trafiony.

Aktualizacja Warzone wprowadza ulepszenia jakości życia. Maski gazowe są automatycznie wyposażane po ich podniesieniu, łatwiej jest znaleźć kontrakty, a gracze automatycznie wyposażają się w pistolet boczny podczas pływania i wspinania się po drabinach. Dodatkowo wygładzono i ogólnie przyspieszono poruszanie się postaci. Możesz anulować ślizgi, skacząc lub kucając, a także strzelać podczas ślizgu, albo w trybie ADS, albo w trybie taktycznym. I podobnie jak w przypadku gry wieloosobowej, gracze rozpoczną grę z podstawowym zdrowiem wynoszącym 150.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić oficjalna strona bloga Call of Duty aby zobaczyć pełne podsumowanie dnia. Jeśli interesuje Cię Modern Warfare III, możesz zagrać w otwartą wersję beta w ten weekend na PlayStation, a w następny weekend także na Xbox i PC. Pełna wersja gry ukaże się 10 listopada.


Czy jesteście podekscytowani Modern Warfare III? Daj nam znać w komentarzach!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar