Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najnowszy zwiastun długo oczekiwanego romansu akcji anime Crunchyroll to szalone spojrzenie na twoich nowych ulubionych głównych bohaterów

/
/
/
27 Views

Pojawił się nowy zwiastun Dandadana, opartego na popularnej mandze Shonen Jump Plus z tego samego czasu – i sytuacja stanie się trochę straszna.

Manga, napisana i zilustrowana przez Yukinobu Tatsu, opowiada historię Momo Ayase (Shion Wakayama), licealistki, która wierzy w duchy, ale nie kosmitów, oraz jej kolegę z klasy, Kena Takakury znanego również jako Okarun (Natsuki Hanae), który wierzy w kosmitów, ale nie duchy – więc obaj postanowili udowodnić sobie nawzajem, że się mylą. W obsadzie głosowej znajdują się także Mayumi Tanaka i Kazuya Nakai.

Zgodnie z oficjalnym streszczeniem: „Aby udowodnić sobie nawzajem, że to, w co wierzą, jest prawdą, Momo udaje się do opuszczonego szpitala, gdzie zauważono UFO, a Okarun udaje się do tunelu, który podobno jest nawiedzony. Ku ich zaskoczeniu oboje napotykają przytłaczające zjawiska paranormalne. działania, które przekraczają zrozumienie. Pośród tych kłopotów Momo budzi swoją ukrytą moc, a Okarun zyskuje moc klątwy, aby pokonać te nowe niebezpieczeństwa! Ich fatalna miłość również zaczyna!? Rozpoczyna się historia okultystycznej bitwy i dojrzewania!

Adaptację anime wyreżyserował Fuga Yamashiro (Keep Your Hands Off Eizouken!, Tatami Time Machine Blues), a scenariusz napisał Hiroshi Seko (Attack on Titan Final Season, Jujutsu Kaisen). Producentem serialu jest Science Saru – studio, które niedawno wypuściło na Netflix film Scott Pilgrim Takes Off.

Dandadan ma pojawić się na Crunchyroll gdzieś w 2024 roku, choć nie mamy jeszcze oficjalnej daty. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po 3. sezonie One-Punch Man i naszymi propozycjami innych najlepszych anime, które powinieneś obejrzeć w 2024 roku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar