Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepszy koci pokemon

/
/
/
158 Views


Poznaj najlepszych kocich przyjaciół i każdego grasującego kumpla, korzystając z naszego przewodnika po najlepszych kocich Pokémonach z ogromnej obsady uroczych potworów

Jesteśmy tu dzisiaj, aby świętować to, co najlepsze pokemony kota, przeczesując ponad 900 stworzeń i zastanawiając się, które z nich zasługują na trochę salami jako poczęstunek, a do których pójdziemy „pspspspsps” podczas naszego długiego spaceru do domu. Jest wiele do wyboru, więc przepraszam, jeśli Twój ulubiony nie trafił. Po prostu wiedz, że każdy kot jest perfekcyjnym kotkiem w oczach właściciela, więc technicznie rzecz biorąc, nikt się nie myli. Więc nie pisz do nas w tej sprawie.

Jesteśmy tu dzisiaj, aby świętować to, co najlepsze pokemony kota, przeczesując ponad 900 stworzeń i zastanawiając się, które z nich zasługują na trochę salami jako poczęstunek, a do których pójdziemy „pspspspsps” podczas naszego długiego spaceru do domu. Jest wiele do wyboru, więc przepraszam, jeśli Twój ulubiony nie trafił. Po prostu wiedz, że każdy kot jest perfekcyjnym kotkiem w oczach właściciela, więc technicznie rzecz biorąc, nikt się nie myli. Więc nie pisz do nas w tej sprawie.

Uwielbiamy tutaj wszystkie Pokémony i całą stertę gier Pokémon, więc dlaczego nie odwiedzić naszych niesamowitych przewodników? Omówiliśmy najlepsze pokemony dla psów, pokemony Go Ultra Beasts, pokemony Scarlet i Violet tera, kooperację pokemona Scarlet i Violet oraz nowe pokemony pokemona Scarlet i Violet.

Oto nasz przewodnik po najlepszych pokemony kota.

Pokemon Cat: obraz pokemona Cat Meowth jest widoczny na malowniczym tle z Pokemon Scarlet i Violet

Meowth

Główny mężczyzna, mały facet, bezczelny mały facet. Meowth jest z pewnością najsłynniejszym kocim Pokémonem, stanowiącym trzecie miejsce w kultowym trio Zespołu R i uczącym się mówić po ludzku w jednym z najbardziej wstrząsających odcinków anime Pokémon. Ma świetne nastawienie i szybko stał się znany ze swojej umiejętności korzystania z wypłaty, posunięcia, które nagradza trenera pieniędzmi po bitwie. Dlaczego moje zwierzęta nie mogą tego robić?

Przez lata Meowth okazał się również bardzo wszechstronnym Pokemonem, pojawiając się w różnych formach w różnych regionach, w tym Alolan Meowth, Galarian Meowth i specjalna forma Dynamax w Galar, które składają hołd niesławnemu „długiemu kotowi” mem internetowy. Chociaż osobiście nie znosimy jego alolańskiej ewolucji, która sprawia, że ​​perski wygląda jak emo Garfield, ma on jedną specjalną formę nieco późniejszą, którą kochamy.

Cat Pokemon: zrzut ekranu z Pokemon Sword and Shield pokazuje kota wikinga Pokemon Perrserker wykonującego ruch wypłaty

Perrserker

Jest coś tak wspaniałego w zabraniu Meowtha i nadaniu mu inspirowanego nordycką posmakiem, tylko po to, by potem mieć ewolucję, która posuwa to dalej, ponieważ oddaje hołd niesławnym berserkerom tamtych czasów. Perrserker ma tak dziwny projekt, ale tak uroczy dzięki swoim małym rogom wikingów, a nowa stalowa czcionka sprawia, że ​​jest to interesująca wersja tego, co było wcześniej. Regionalne formy i ewolucje są dość trafione i chybione, ale odkrycie tego w Galar było przyjemnością.

Kot Pokemon: obraz kota Pokemon Litten jest widoczny na tle z Pokemon Scarlet i Violet

Oświetlony

Jeden z najlepszych starterów od lat i ewolucja tak popularna, że ​​trafiła do Super Smash Bros. Czarny projekt z czerwonymi paskami to naprawdę fajny sposób na oddzielenie go od innych, aw Pokémon Sun i Moon jest to naprawdę trudny wybór między Littenem a najlepszym chłopcem Rowleyem. Przepraszam Popplio, nikt cię nie lubi.

Cat Pokemon: obraz psychicznego kota Pokemon Espurr jest widoczny na tle z Pokemon Scarlet i Violet.  Espurr ma nawiedzone oczy, które śledzą cię po pokoju

Espurr

Myślę, że to, co sprawia, że ​​tak bardzo kocham Espurra, to to, że z tymi szeroko otwartymi, błyszczącymi oczami wygląda, jakby nawiedzał go duch wiktoriańskiego dziecka. Espurr to psikus przypominający kota, który jest równie dziwaczny, co kochany, ale czy wszystkie najlepsze koty nie mają w sobie czegoś trochę zwariowanego? Ewoluuje również w fajnego Pokémona Meowstica, znanego najlepiej z wyraźnych różnic w projekcie między dwiema płciami. Chcę tylko przytulić Espurra i dać mu znać, że wszystko będzie dobrze.

Kot Pokemon: legendarny lew Solgaleo jest widoczny na tle gry Pokemon Scarlet and Violet

Solgaleo

Nie zadowalając się posiadaniem tylko jednego wspaniałego pokemona kota, Sun i Moon dostarczyli tego grubego chłopca, ponieważ legendarny Solgaleo reprezentował słoneczną stronę tych dwóch gier. Oparta na lwie, ta psychiczna i stalowa hybryda jest naprawdę interesującą mieszanką, która faktycznie zapewnia niezłe pokrycie czcionek, a jej charakterystyczny ruch Uderzenie Słonecznej Stali jest tym, któremu nie chcesz przeszkadzać. Podział ewolucji od uroczego małego Cosmoga, biorąc pod uwagę, że Pokémon może również w jakiś sposób zmienić się w podobną do nietoperza Lunalę, jest to jedna z najbardziej ekscytujących ścieżek ewolucji we wszystkich Pokémonach.

Cat Pokemon: legendarny Pokemon Suicune jest widoczny na tle gry Pokemon Scarlet and Violet

Suicune

Spójrz, słyszę cię. „Ale legendy Gold i Silver są oparte na psach?!?!!” Czy oni są? Czy oni są? Spójrz na Raikou, spójrz na Enteia. Poczekam. Opierają się na tygrysie i lwie. Teraz Suicune, oczywiście najfajniejszy ze wszystkich trzech, nie tylko dlatego, że ma swój własny spin-off z Pokémon Crystal, trochę to popycha. Osobiście uważam, że ma to być jakaś hybryda pantery i jelenia, ale wciąż tworzy listę najlepszych kocich Pokémonów.

Wiele legendarnych Pokémonów pojawia się w grach i anime, ale Suicune zawsze miał atmosferę mitycznej królewskości, która wznosi go ponad inne. Kayleigh chciałaby dodać, że nie wszyscy w zespole PT myślą, że Suicune jest kotem, toczy się dyskusja na wieżach PT.

Cat Pokemon: zdjęcie z Pokemon Scarlet and Violet pokazuje trawiastego kota Pokemon Sprigatitto, radośnie siedzącego na polu kwiatów

Szybki numerek

Mam Spigatitto od niedawna, ale gdyby coś mu się stało, spaliłbym ten świat doszczętnie. Tak, to trochę dziwne, że tak szybko po Litten otrzymuje kolejnego startowego Pokémona opartego na kotach, ale zamierzam odpuścić Game Freak, ponieważ absolutnie przybili projekt tego trawiastego kota i mam tylko nadzieję, że Arceus, żeby nie zrobili z ewolucji kolejnego dwunożnego dziwaka podobnego do człowieka. Niech biedny kot zostanie na czworakach, proszę.

Do tej pory Pokémon Scarlet i Violet mają prawdopodobnie najlepszy początkowy skład Pokémonów, jaki widzieliśmy od lat (Galar, jesteś śmieciem), a w dniu premiery będzie mi naprawdę ciężko wybrać między tym wesołym chłopcem Sprigatito a krokodyl skrzyżowany ze smokiem Bubble Bobble… rzeczą… znaną jako Fuecoco. Przykro mi, Quaxly, nie ma dla ciebie miłości w tym domu.

To wszystko na teraz, ludzie, ale jeśli jesteś absolutnie zdesperowany, aby dać nam znać, dlaczego inny koci Pokémon zasługuje na miejsce na tej liście, daj nam znać na Konto Pocket Tactics na Twitterze. Ale jeśli wyślesz coś wspierającego o Purrugly, zostaniesz zablokowany. W międzyczasie, jeśli odkrywasz Paldeę w Pokémon Scarlet i Violet, koniecznie przestudiuj i przygotuj się do bitwy z naszym przewodnikiem dla liderów siłowni Pokémon Scarlet i Violet. Zapoznaj się z naszymi ewolucjami Pokémon Go Eevee, rajdami Pokémon Go, dniami społeczności Pokémon Go i przewodnikami po wydarzeniach Pokémon Go, aby uzyskać więcej treści specyficznych dla Go.Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar