Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepszy jak dotąd błąd Palworld dał jednemu szczęśliwemu graczowi gigantyczną Vixy wielkości całej jego bazy

/
/
/
36 Views

Błędy nie są złe. Kiedy już odłożysz na bok te, które cię gryzą lub całkowicie psują grę, czeka Cię świat dziwnych widoków, takich jak błąd Palworld, który obdarzył/nękał niektórych szczęśliwych graczy Palem wielkości całej bazy.

Użytkownik kaityl3, pierwotnie opublikowany w głównym subreddicie gry, podzielił się informacją, że ich Lucky Vixy zdawała się powiększać „za każdym razem, gdy wracałem do bazy”. Jak widać z poniższego wpisu, Vixy ostatecznie powiększyła się, osiągając wysokość drzew i szerokość całej podstawy. Palworld czy Kaijuworld?

Za każdym razem, gdy wracam do mojej bazy, moja szczęśliwa Vixy staje się większa z r/Palworld

Redditor kaityl3 powiedział, że błąd wystąpił tylko w przypadku tego konkretnego Lucky Vixy i nie będzie się powtarzał w przypadku innych Pal. Jak złapać własnego mega kumpla? „Nie jestem do końca pewien” – skomentował redditor w powyższym wątku. „Wydaje się, że zdarza się to najczęściej, gdy moje trzy Lucky Vixy są umieszczone obok siebie w podstawowym interfejsie użytkownika. Zdarzyło się to również raz, gdy szybko podróżowałem do mojej bazy i pojawili się bandyci z syndykatu”. Zauważają jednak również, że błąd nie pojawił się ponownie od czasu ostatniej łatki.

Gracze, którzy mieli nadzieję na Big Pal, nie mają całkowitego pecha, ponieważ błąd pojawił się także w zapisach innych graczy. Poniższy post pokazuje jednego schwytanego bossa Grizzbolta, który w jakiś sposób rozrósł się do rozmiarów góry. Coś równie przerażającego i zabawnego, gdy przesuniesz palcem, aby zobaczyć jego policzki.

Schwytany boss Grizzbolt na maksa (czy komuś jeszcze się to przytrafiło?) z r/Palworld

Najnowsza łatka Palworld najwyraźniej usunęła więcej niż jedną wielką usterkę. Ali niedawno potępił usunięcie swojego ulubionego błędu – tego, który sprawia, że ​​gracze wznoszą się do nieba w sztywnej pozycji T. Całkiem podobał mi się błąd, który wyrzucał graczy w powietrze, co zawsze było przydatnym sposobem na poruszanie się przed złapaniem latającego wierzchowca.

Sprawdź nowe gry pojawią się w 2024 roku po więcej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar