Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepsze mapy do Wiedźmina 3

/
/
/
75 Views


Najlepsze mapy do Wiedźmina 3

Mapa Wiedźmina 3 jest ogromna, więc jeśli chcesz zrobić wszystko w ogromnej grze RPG CD Projekt Red, będziesz potrzebować poręcznej interaktywnej mapy u swojego boku

Mapa Wiedźmina 3 zawiera w sobie jedną z najlepszych gier wideo z otwartym światem w historii. Od szerokiej gamy doskonale napisanych zadań pobocznych po piękną, rozpaloną do czerwoności grafikę, to po prostu jedna z najlepszych gier wideo wszechczasów. Fakt.

W każdym razie, jeśli kochasz to tak jak ja, prawdopodobnie chcesz zrobić jak najwięcej w jego świecie. Kiedy coś jest tak ogromne, śledzenie wszystkiego może być trochę trudne, więc dlaczego nie skorzystać z jednej z tych przydatnych map? Po wybraniu swojego ulubionego sprawdź nasze zakończenia Wiedźmina 3, najlepszą zbroję Wiedźmina 3 i przewodniki po tapetach Wiedźmina 3.

Oto nasze trzy ulubione mapy Wiedźmina 3.

Mapa Wiedźmina 3 przedstawiająca tysiące ikon rozsianych po lądzie i morzu, z legendą po lewej stronie i kategoriami po prawej.

Wiedźmin3Map.com

The Wiedźmin3Map.com interaktywna mapa jest bardzo prosta w użyciu. Przejrzysty interfejs użytkownika, surowy wybór kolorów i szybkie czasy ładowania sprawiają, że jest to łatwy pierwszy wybór. Możesz także wykonać oczekiwane filtrowanie według różnych kategorii, co jest miłe. Nie ma wiele więcej, ale czyste i proste bierze ciasto dla mnie.

Mapa Wiedźmina 3 przedstawiająca tysiące ikon rozsianych po lądzie i morzu, z legendą po lewej stronie i kategoriami po prawej.

Mapa MapGenie.io Wiedźmin 3

The Mapa MapGenie.io Wiedźmin 3 jest nieco cięższy niż poprzedni, ale wraz z nim pojawia się coś, co niektórzy mogą uważać za bałagan. Jeśli nie przejmujesz się nieco za dużymi ikonami, czeka Cię niespodzianka. Wszystkie podstawy są tutaj i czysto, a następnie istnieje możliwość oznaczania lokalizacji jako znalezionych i śledzenia swojej przygody. Piękne rzeczy.

Mapa Wiedźmina 3 przedstawiająca tysiące ikon rozsianych po lądzie i morzu, z legendą po lewej stronie i kategoriami po prawej.

Mapy z IGN Wiedźmin 3

Interaktywne mapy IGN są zawsze solidne, podobnie jak ich Mapa Wiedźmina 3. Jeśli przyzwyczaiłeś się do układu używanego przez IGN, to miło, że wszystko jest takie samo jak gdzie indziej. Spodziewaj się wszystkich typowych funkcji, takich jak filtry i oznaczanie rzeczy jako znalezionych. Wybór między tym a innymi tak naprawdę sprowadza się do niewiele więcej niż osobistych preferencji. Wszystkie są świetne!

Masz to, garść map Wiedźmina 3. Aby uzyskać więcej magii RPG, sprawdź nasze gry, takie jak Wiedźmin 3, małżeństwo Skyrim i przewodniki po tapetach Skyrim, aby być na bieżąco.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar