Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepsze gry w piaskownicy na Switcha i urządzenia mobilne

/
/
/
154 Views


Najlepsze gry w piaskownicy na Switcha i urządzenia mobilne

Eksploruj otwarty świat, stwórz coś nowego i ogólnie eksploruj z naszym przewodnikiem po najlepszych grach sandbox na Nintendo Switch i urządzenia mobilne

Niewiele jest rzeczy, które są tak dobre, jak odkrywanie i tworzenie, więc zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach sandbox na Switcha i urządzenia mobilne, aby znaleźć nowe gry, w które możesz zagrać już dziś. Masz wiele do wyboru, a te gry obejmują po prostu odkrywanie małego miasteczka, przyzywanie demonów lub używanie narzędzi do tworzenia zupełnie nowych światów.

Ciężko pisać o najlepszych gry w piaskownicy dla Switcha i urządzeń mobilnych oraz aby zawęzić zakres, więc wybacz nam, jeśli te typy obejmują to, czego można się spodziewać. Próbowaliśmy wybrać najbardziej zabawne gry, które uważamy za sandbox, więc nie wszystkie są gigantycznymi otwartymi światami, ale czasami po prostu grą, która pozwala tworzyć w fajny sposób. Wszystkie są zabawne, obiecujemy.

Kiedy skończysz i będziesz w nastroju na kolejną wielką przygodę w otwartym świecie, sprawdź nasze liczne przewodniki po nadchodzącym behemocie RPG Xenoblade Chronicles 3. Omówiliśmy już wszystko, co musisz wiedzieć o Xenoblade Chronicles 3 Noah, Xenoblade Chronicles 3 Nopon, Xenoblade Chronicles 3 Mio, Xenoblade Chronicles 3 bohaterowie i Xenoblade Chronicles 3 amiibo.

Oto nasz przewodnik po najlepszych grach w piaskownicy na Switcha i urządzenia mobilne

Gry w piaskownicy

Gry w piaskownicy: postać męska stoi na środku leśnej polany z toporem w ręku

Minecraft – Switch i mobilny

Nie ma więcej piaskownicy niż to. Minecraft od ponad dekady jest jedną z największych gier na świecie, co w dużej mierze wynika z szalonej ilości możliwości, jakie oferuje każdy z jego trybów gry. Eksploruj świat w przetrwaniu, zbuduj własną fortecę i odkrywaj głębiny świata i wrogów znajdujących się w środku. Budowanie struktur w Minecrafcie jest szczególnie satysfakcjonujące po znalezieniu własnych zasobów, a dodatkowy dreszczyk emocji związany z okazjonalnym pnączem, które tylko czeka, by to wszystko wysadzić.

Kreatywność wykracza poza to i widziała naprawdę niezwykłe rzeczy wykonane w imię zabawy. Gracze stworzyli ogromne odtworzenia rzeczywistych lokacji, Ocarina of Time, a nawet drobiazgowo odtworzyli fantastyczny świat Game of Thrones. Możliwości są nieograniczone, dlatego do dziś widzimy fantastyczne kreacje.

Gry w piaskownicy: koza biegnie w kierunku kamery

Symulator kozy – Switch i mobile

Dobrze, teraz zróbmy głupie. Mniej o tworzeniu, a więcej o prostej eksploracji, w Goat Simulator grasz jako bardzo, bardzo niegrzeczna koza. Uwolnij się w nieoczekiwanym mieście, koza może wywołać prawdziwy chaos, zniszczyć budynki, przestraszyć mieszkańców, a nawet przywołać demona. Jest wiele do odkrycia i tak wiele do zrobienia, a wszystko to pięknie sprzedaje się dzięki fizycznej komedii zrzucania szmacianej kozy z dachu.

Gry w piaskownicy: pikselowa scena 2D pokazuje dużą kolekcję budynków

Terraria – Switch i mobile

Terraria to gra polegająca na eksploracji i budowaniu fantasy na płaszczyźnie 2D, która jest o wiele głębsza, niż może sugerować jej genialna, ale skromna grafika. Zawsze jest satysfakcjonujące zbieranie zasobów, robienie małej chatki i walka z wrogami, aby zebrać jeszcze więcej smakołyków. Tutaj wszystko jest w porządku, ze zgrabnymi elementami sterującymi i tak wiele do zobaczenia i zrobienia. Gracze mogą być zaskoczeni nawet, gdy odkryją, jak wiele jest tu w ofercie, ponieważ jest to jedna podróż, której potencjalnie nigdy nie możesz ukończyć.

Gry w piaskownicy: postać jedzie na dinozaurze uzbrojonym w broń przez kilka innych zwierząt

ARK: Survival Evolved

W porządku, słuchaj, wyobraź sobie grę z otwartym światem, w której odkrywasz i tworzysz rzeczy, ale z dinozaurami. Jeśli ton windy nie zadziała, nie jestem pewien, co będzie. ARK: Survival Evolved to zabawna gra, w której płatnicy eksplorują postapokaliptyczny świat opanowany przez dinozaury i muszą współpracować z nimi, aby stawić czoła tej jałowej planecie. Ufortyfikowanie osady to świetna zabawa, a istnieje wiele różnych sposobów interakcji ze światem. Miejscami trochę się chwieje, ale nadrabia to wszystkimi dinozaurami.

Gry w piaskownicy: mężczyzna prezentujący postać z blond włosami nastroszonymi dumnie stoi przed dużą farmą

Dragon Quest Builders 2

HOO CHŁOPIEC. Trzymaj się swoich czapek, ponieważ opowiem ci o małej grze o nazwie Dragon Quest Builders 2. Jest idealna, wszechstronna, arcydzieło i na pewno nie jest wystarczająco doceniana w swoim czasie. Zbudowany na kościach niezrównanej serii fantasy RPG Dragon Quest, Builders 2 bierze ten świat i niektóre mechaniki, ale zamiast tego zapewnia najlepszą kreatywną (lub konstrukcyjną) grę z otwartym światem, w jaką kiedykolwiek grałem.

Wyobraź sobie, że Minecraft miał fabułę tak dobrą, że aż do płaczu, miał niesamowite nowe zwroty akcji, które upraszczają i rozszerzają zwykłe narzędzia do budowania, a następnie uderzają w fantastyczne efekty wizualne i muzykę? Ludzie, błagam was, abyście zagrali w Dragon Quest Builders 2. Działa świetnie na Switchu i ma ogromne demo (które również przesyła zapisane dane przy zakupie), ale jest również dostępne na PS4 i Xbox, po prostu idź i graj .

Gry w piaskownicy: zrzut ekranu z Breath of the Wild pokazuje Link szykuje swój łuk, by strzelać do wrogów

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Tak, to gra sandboksowa i nie usłyszę o niej żadnych argumentów. The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma gigantyczny otwarty świat z własnym silnikiem fizyki na zamówienie, który pozwala tworzyć scenariusze całkowicie zależne od reakcji chemicznych i żywiołów. Użyj metalowej beczki i błyskawicy, aby rozpalić ogień, przenieś ładunek elektryczny przez kilka broni opartych na błyskawicach lub unieś bombę na wietrze dzięki balonowi wyciągniętemu z brzucha Octoroka. Breath of the Wild działa ze względu na wspaniałą historię, piękną grafikę i ekscytującą walkę.

Ale jeśli Nintendo po prostu wypuści tutaj oferowane narzędzia, nadal będzie to jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały. To fenomenalne myśleć, że ludzie wciąż odkrywają rzeczy w tej grze, ale co więcej, często te odkrycia mają sens. Czy wiesz, że możesz ugotować jajka, umieszczając je w naturalnych gorących źródłach Góry Śmierci? Oczywiście, że możesz. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy odkrywać inny otwarty świat, więc będziemy uważnie obserwować datę premiery Breath of the Wild 2.

To wszystko, co mamy na dziś, ale pamiętaj, aby wkrótce zajrzeć do jeszcze więcej wspaniałych gier sandbox na Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Jeśli chcesz znaleźć kolejną świetną grę, w którą możesz zagrać już dziś, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach Switch, aby uzyskać inspirację.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar