Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepsze gry rolnicze na urządzenia mobilne – przygotuj się na dobre życie

/
/
/
11 Views


Najlepsze gry rolnicze na urządzenia mobilne – przygotuj się na dobre życie

Czy tęsknisz za prostym życiem w rolnictwie? Wybraliśmy osiem najlepszych gier rolniczych, w których możesz się zatracić po ciężkim dniu pracy

gry rolnicze — zdjęcie przedstawia koguta szykującego się do piania z przyczepy FarmVille 3.” title=”Najlepsze gry rolnicze na urządzenia mobilne – przygotuj się na dobre życie” >

gry farmerskie od dawna są podstawą sceny gamingowej, a niezliczona ilość programistów tworzyła przez lata swoją interpretację klasycznej formuły. Pojawienie się gier mobilnych w szczególności dało początek dość długiej liście nowych gier rolniczych, być może po części dlatego, że są tak dobrze przystosowane do grania, gdy masz kilka wolnych minut, które chcesz czymś wypełnić odstresowujący.

Ponieważ jest ich tak dużo, chcieliśmy sporządzić listę wszystkich najlepsze gry rolnicze. Jest coś w tym konkretnym gatunku, co sprawia, że ​​jest on tak uzależniający, ale także bardzo relaksujący – niezależnie od tego, czy wolisz bardziej kreskówkowy styl Harvest Moon, czy bardziej pociąga Cię coś takiego jak Farm Simulator 20, który wybiera nieco bardziej realistyczne podejście.

Ta lista wcale nie jest wyczerpująca – jest tam tak wiele dobrych gier rolniczych, a gdybyśmy poświęcili czas na wymienienie wszystkich dobrych, bylibyśmy tu przez cały dzień. Przykro nam, jeśli Twój osobisty faworyt nie znalazł się na liście (jest duża szansa, że ​​nam się podoba, nawet jeśli nie ma go tutaj), ale mamy nadzieję, że możemy przedstawić Ci grę, której byś nie próbował inaczej .

Najlepsze gry rolnicze na urządzenia mobilne

Wioska wschodu słońca

Pomyśleliśmy, że zaczniemy listę od darmowej gry – w końcu nic nie przebije relaksującej gry w farmę, za którą nie trzeba nawet płacić. W tej grze przejmujesz kontrolę nad postacią, która przeniosła się do tytułowej wioski Sunrise, aby rozpocząć prostsze, spokojniejsze życie.

Kiedy już grasz, wszystko sprowadza się do zbierania plonów i zasobów, abyś mógł realizować zamówienia i rozszerzać możliwości swojej farmy, kupując nowe zapasy i budując nowe obiekty na swojej ziemi. To prosta, przyjemna gra, która może stać się bardzo wciągająca.

Zagraj w Sunrise Village na Androidzie za darmo.

Minecraft

Minecraft nie jest wyłącznie grą rolniczą, ale jeśli tak chcesz w nią grać, może to być dla ciebie gra rolnicza. Od budowania stodół dla owiec i krów, aby zbierać ich wełnę i mleko (lub zupę grzybową, jeśli masz mooshroom) i mnóstwo upraw do pielęgnacji i uprawy, jest bardzo możliwe, że poświęcisz cały swój czas na Minecraft do budowy i prowadzenia najlepszej farmy.

W międzyczasie istnieje mnóstwo zajęć związanych z rolnictwem, takich jak rybołówstwo, wydobycie rudy, pszczoły, polowanie i około tysiąca innych rzeczy. Jest to gra, w której naprawdę możesz robić, co chcesz, ale jest szczególnie dobrze stworzona dla każdego, kto wygląda na staromodną sesję rolniczą.

Viva Piñata: Kłopoty w raju

„W tym artykule o grach mobilnych jest gra na konsolę Xbox! Cóż, nie zniosę tego, dzwonię na policję i mam nadzieję, że autor dostanie krzesło.” Chociaż byłaby to doskonale wyważona i dobrze dostosowana odpowiedź, w Viva Piñata: Trouble in Paradise można grać na urządzeniach mobilnych dzięki usłudze Microsoft Cloud Gaming. Sprawdź naszą listę wszystkich gier Xbox Game Pass Ultimate na xCloud, aby dowiedzieć się, w które inne gry możesz grać.

Ale w każdym razie porozmawiajmy o piniatach. Stworzony przez legendarnego dewelopera, Rare ltd. (geniusze stojący za Banjo-Kazooie, Donkey Kong Country i Sea of ​​Thieves), ta gra jest trochę jak hybryda między Pokémonami i Animal Crossing. Musisz dbać o duży ogród, który z biegiem czasu przyciąga wszelkiego rodzaju żywe Piñaty (w tym krowy, owce, konie, a nawet krokodyle, jednorożce i smoki), a każda z nich wymaga uprawy specjalnych roślin, owoców i warzywa – nietypowa gra farma, ale na pewno gra farma.

Harvest Moon: Światło nadziei

Harvest Moon to w zasadzie całość gier rolniczych i chociaż komplikacje prawne podzieliły serię na pół (niektóre gry są teraz wydawane pod nazwą Story of Seasons), nie zmienia to faktu, że Harvest Moon: Light of Hope, to fantastyczna mobilna odsłona serii.

W tej grze wcielasz się w kogoś, kto wyrzuca się na brzeg wyspy z miastem portowym. Po wyzdrowieniu zakładasz własną farmę na wyspie i musisz znaleźć pewne artefakty, które pomogą ci przywrócić moc natury w swoim nowym domu. Dzięki rolnictwu, rybołówstwu i wydobyciu, które wypełnią twój czas, a także szansie na ponowne odwiedzenie wielu postaci z Harvest Moon: Skytree Village, w Light of Hope jest wiele do zabawy.

Przejście dla zwierząt: obóz kieszonkowy

Mobilna odsłona serii Animal Crossing firmy Nintendo oferuje unikalne i uzależniające wrażenia, które różnią się od konsolowych odpowiedników. Chociaż nie prowadzisz dosłownie farmy w tej grze, ma ona tak wiele tych samych funkcji, że nie ma nic złego w zaliczeniu jej do gier rolniczych.

W tej wersji Animal Crossing prowadzisz kemping i musisz dodać do niego nowe funkcje, jednocześnie przekonując zwierzęta, by przyjechały i zostały. Aby to zrobić, będziesz musiał zbierać i handlować owocami, pielęgnować rabaty kwiatowe, łowić ryby, łapać robaki i załatwiać ludziom sprawunki. To urocza i relaksująca gra z dodatkową korzyścią, jaką jest dołączenie do popularnego IP Nintendo.

Dolina Gwiezdnej Rosy

Są szanse, że jeśli jesteś fanem gier rolniczych, prawdopodobnie słyszałeś już o Stardew Valley, a wielu z was prawdopodobnie już w nią grało. Jeśli nie, to ta gra otrzymuje naszą najwyższą rekomendację. Zainspirowana Harvest Moon, Stardew Valley została stworzona przez niezależnego programistę i charakteryzuje się stylem retro pixel art.

Grasz jako postać, która dziedziczy działkę w miejscu zwanym Pelican Town, a następnie od Ciebie zależy, jak postąpisz. Możesz wypolerować swoją farmę i uprawiać wszystkie najlepsze plony lub możesz wejść do kopalni i walczyć z potworami, aby zbierać rudę, łowić ryby, a nawet nawiązać związek i wziąć ślub. Jest otwarta i pełna możliwości, co prawdopodobnie jest jednym z powodów, dla których udało jej się odnieść taki sukces.

FarmVille 3

Jeśli byłeś na Facebooku około 2010 roku, prawdopodobnie spotkałeś się już wcześniej z FarmVille. Kiedy ludzie grali w gry za pośrednictwem Facebooka, FarmVille był u szczytu i za każdym razem, gdy przewijałeś swój kanał informacyjny, widziałeś mnóstwo ludzi publikujących aktualizacje o tym, co robili na swojej farmie. Dzisiaj, chociaż w grę nie gra się na Facebooku, żyje jako gra mobilna.

Więc co się zmieniło od tamtego czasu i teraz? Cóż, obecne wcielenie FarmVille w zasadzie rozszerza się na wszystko, co zrobił oryginał. Kiedy budujesz własną farmę, wybierając miejsca, w których chcesz umieścić budynki, działki, zagrody dla zwierząt i nie tylko, przekonasz się, że teraz jest o wiele więcej do zbudowania i znaczny wzrost liczby zwierząt, które możesz mieć na swojej farmie – możesz je nawet hodować, aby odblokować nowe odmiany.

Symulator Farmy 20

Szukasz bardziej realistycznego podejścia do rolnictwa? Farm Simulator 20 widzi, jak jeździsz ciągnikami i kombajnami, gdy uprawiasz, zbierasz i sprzedajesz plony we własnym gospodarstwie. Dla tych, którzy nie znają tego gatunku, może to być dość trudne, ponieważ nawet proste uprawy wymagają przygotowania ziemi, zasadzenia nasion, nawożenia ich, a następnie zebrania – to dużo pracy, ale może być bardzo satysfakcjonujące.

Przy tak wielu dostępnych pojazdach i uprawach może to być dość zniechęcające dla nowicjuszy. Jednak w takim przypadku możesz zatrudnić pomoc i zautomatyzować proces. Oznacza to, że możesz cieszyć się nią jak grą bezczynną, w której nie wymaga się od Ciebie zbyt dużego wkładu.

Czy planujesz chwycić za widły i zacząć grać w którąkolwiek z tych gier? Mamy nadzieję, że Ci się spodobają. Skoro już przy tym jesteś, zajrzyj do naszych przewodników po najlepszych grach ze zwierzętami i najlepszych grach, takich jak Minecraft, aby uzyskać kilka dodatkowych rekomendacji, które mogą być na Twojej ulicy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar