Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Najlepsze gry o wampirach na Switchu i urządzeniach mobilnych

/
/
/
192 Views


Najlepsze gry o wampirach na Switchu i urządzeniach mobilnych

Dzięki naszym wyborom najlepszych gier o wampirach na Nintendo Switch i urządzenia mobilne na pewno będziesz się świetnie bawić, choć niektóre mogą być bólem w szyi

Nie musi to być Halloween, aby dobrze się bawić z najlepszymi gry o wampirach na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych. Postanowiliśmy wyruszyć w noc w poszukiwaniu fantastycznych tytułów dla wszystkich fanów Nintendo Switch i gier mobilnych.

Jeśli wampiry nie są twoim potworem, możesz iść i rozwalić czaszki naszą listą najlepszych gier o zombie na Switchu i urządzeniach mobilnych. Lub, jeśli lubisz słońce i tęcze, proponujemy zobaczyć, jakie przygody możesz przeżyć z pewnym włoskim hydraulikiem w naszym najlepszym przewodniku po grach Mario.

Tak czy inaczej, nadszedł czas, aby zapoznać się z najlepszymi grami o wampirach na Nintendo Switch i urządzeniach mobilnych.

Najlepsze gry o wampirach

Gry o wampirach - dwie osoby rozmawiające nocą na środku ulicy

Wampir – Przełącznik

Oczywiście ta gra jest na liście. Nazwa mówi dosłownie wszystko – Vampyr to gra o wampirach. Okej, może chodzi o coś więcej, ponieważ zamiast przebywać w ogromnym zamku z kilkoma narzeczonymi i strachem przed wilkołakami, grasz jako detektyw znany jako Johnathan Reid. Chociaż ma jedną wspólną cechę z Księciem Ciemności, a jest nim fakt, że jest wampirem.

Szczerze mówiąc, jeśli jest to głęboka historia, w której twoje wybory mają znaczenie, czego szukasz, nie możesz się pomylić z Vampyrem. To kolejny fantastyczny tytuł od Dontnod, legendarnego twórcy przebojowej serii Life is Strange.

Gry o wampirach — ładna wampirzyca w czymś, co wygląda jak kościół

Ikemen Wampir – mobilny

Jeśli szukasz nie tylko jednej z najlepszych gier o wampirach na urządzenia mobilne, ale także świetnej gry otome, możesz podnieść stawkę w Ikemen Vampire – spójrz tylko na te seksowne laski. W tej grze nie tyle polujesz na wampiry, ile zakochujesz się i sypiasz z nimi, ale hej, ktoś wciąż jest obstawiony kołkiem.

Aha, i koniecznie sprawdź nasz przewodnik po postaciach Ikemen Vampire, aby odkryć, jakie wampiry na Ciebie czekają.

Gry o wampirach - Belmont walczący z ponurym żniwiarzem w lochu

Kolekcja Castlevania Advance – Switch

Oczywiście Castlevania jest tutaj. Jak mogłoby tak nie być, skoro Belmontowie od wieków toczą wojnę z Draculą? To dobrze, że Advance Collection na Nintendo Switch robi cięcie. Jednak ta kolekcja składa się w rzeczywistości z trzech gier GBA, Castlevania: Circle of the Moon, Castlevania: Harmony of Dissonance i Castlevania: Aria of smutek. Oczywiście możesz spodziewać się intensywnej akcji, gdy ponownie wyruszysz na wojnę z niesławnym hrabią Draculą.

Gry o wampirach - wampir oparty o samochód z szyldem motelu w tle

Vampire: The Masquerade Night Road – mobilna

Szczerze mówiąc, Vampire: The Masquerade Night Road to nie tylko świetna gra o wampirach, ale także świetna powieść wizualna, którą gorąco polecam. W tym tytule zasadniczo wcielasz się w rolę dostawcy, transportując korespondencję między elitarnymi wampirami. Oczywiście czasami bycie posłańcem jest do bani, a ta gra pozostawia twój los w twoich rękach. Czy uda ci się uciec przed myśliwymi? Czy poradzisz sobie z sekretami? A co najważniejsze, czy możesz jeszcze raz zobaczyć wschód słońca? Czas pokaże – mów o byciu w poważnej sytuacji.

Gry o wampirach: Bloodstained Ritual of the Night – kluczowa grafika przedstawiająca dziewczynę przed witrażowym oknem

Bloodstained: Ritual of the Night – Switch

Bloodstained: Ritual of the Night to side-scrollowa gra RPG akcji, która zachęca do eksploracji świata w stylu metroidvanii, który rodzi gotycką aurę. Jeśli jesteś fanem Castlevanii, naprawdę powinieneś spróbować tej gry, ponieważ jest uważana za duchowego następcę serii. Jeśli szukasz mrocznego, nadprzyrodzonego świata, który jest gotowy, by popchnąć cię do granic możliwości, jest to tytuł, w który musisz zagrać.

Gry o wampirach - Geralt walczący z gryfem na polu

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Switch

Bez względu na to, jaką listę mogę napisać, gwarantuję, że znajdę sposób, aby wspomnieć o Wiedźminie 3, a ten przewodnik po grach o wampirach nie jest wyjątkiem. Widzisz, w głównej grze jest kilka okazji, w których musisz zabić kilka wampirów, co samo technicznie kwalifikuje mojego męża do tej listy. Jeśli jednak przyjrzymy się jednemu z najlepszych DLC wszechczasów, Blood and Wine, zobaczysz dokładnie, dlaczego znajduje się na tej liście.

Większość wrogów, z którymi masz do czynienia na soczystych równinach Toussaint, to krwiopijcy, więc najlepiej przygotuj swój srebrny miecz i przebij nim serca tych okrutnych wampirów. Aby dowiedzieć się więcej o tej fantastycznej grze RPG, zajrzyj do naszych poradników Wiedźmin 3 Geralt, Najlepsza zbroja Wiedźmin 3 i Przewodniki Yennefer po Wiedźminie 3.

Proszę bardzo, najlepsze gry o wampirach na Nintendo Switch i urządzenia mobilne. Aby zobaczyć więcej wspaniałych przygód, sprawdź nasze typy najlepszych gier, takich jak Dark Souls.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar