Onime Marketing

Najlepsze aplikacje VPN — od NordVPN po Surfshark

Najlepsze aplikacje VPN — od NordVPN po Surfshark


Najlepsze aplikacje VPN — od NordVPN po Surfshark

Najlepsze aplikacje VPN pomogą Ci zachować prywatność i dyskrecję Twoich mobilnych działań internetowych, a my wybraliśmy dla Ciebie pięć najlepszych opcji

Jakie są najlepsze aplikacje VPN do użycia w 2022 roku? Dobre pytanie. Coraz więcej osób zaczyna odkrywać znaczenie prywatności w Internecie, ponieważ działanie algorytmów internetowych staje się coraz szerzej rozumiane. Oczywiście w dzisiejszych czasach całkiem spora liczba z nas przegląda Internet za pomocą naszych telefonów komórkowych, a nie komputerów, a jeśli używasz telefonu, będziesz chciał użyć aplikacji, prawda?

The najlepsze aplikacje VPN zapewni Ci funkcje wiodących dostawców VPN w Twojej dłoni. Jeśli dostawca VPN myśli wystarczająco przyszłościowo, aby zapewnić, że wszystkie jego usługi są przyjazne dla urządzeń mobilnych, oznacza to również, że mogą myśleć wystarczająco przyszłościowo, aby chronić Twoją prywatność, nawet gdy krajobraz internetowy zmienia się i ewoluuje w czasie.

Oczywiście w dzisiejszych czasach jest bardzo dużo VPN, a aby ułatwić Ci życie, wybraliśmy sześciu najlepszych dostawców VPN, którzy oferują swoje usługi za pośrednictwem aplikacji. Naszym najlepszym wyborem jest ExpressVPN (z powodów, które omówimy poniżej), ale każdy z nich oferuje świetną usługę, każda z nieco inną listą korzyści, które spodobają się różnym użytkownikom.

The najlepsze aplikacje VPN są następujące:

  • Najlepsza aplikacja VPN – ExpressVPN
  • Najszybsza aplikacja VPN – NordVPN
  • Najlepsza aplikacja VPN do przesyłania strumieniowego – CyberGhost
  • Najlepsza tania aplikacja VPN – Prywatny dostęp do Internetu
  • Najlepsza aplikacja VPN na nieograniczoną liczbę urządzeń – Surfshark
  • Najlepsza darmowa aplikacja VPN – Niedźwiedź Tunelowy

Najlepsze aplikacje VPN: ExpressVPN.  Zdjęcie przedstawia logo firmy na czerwonym tle.

1. Najlepsza aplikacja VPN

Jak wspomnieliśmy powyżej, naszym wyborem na najlepszą aplikację VPN jest ExpressVPN, a to dlatego, że jest to wszechstronna, fantastyczna usługa ze świetną aplikacją do dopasowania. Dzięki serwerom w 94 krajach na całym świecie oferuje zakres, któremu może dorównać niewielu konkurentów.

Ponadto ExpressVPN odświeża adresy IP swoich serwerów częściej niż wielu jego konkurentów, a te serwery oferują również całkiem fajne średnie prędkości pobierania (55,76 Mbit/s). Tak więc, chociaż może być nieco droższy niż inni dostawcy VPN, jest to oczywisty przypadek uzyskania tego, za co płacisz.

Funkcje ExpressVPN
Lokalizacje Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
Usługi odblokowane Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, YouTube
Bezpłatny okres próbny Brak bezpłatnego okresu próbnego
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Jednoczesne połączenia 5
Obsługa routera TAk

2. Najszybsza aplikacja VPN

NordVPN jest w stanie ugruntować się jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek VPN od czasu jej założenia dziesięć lat temu. Powodem, dla którego stał się tak popularny, jest to, że naprawdę oferuje naprawdę solidną usługę i jest zdecydowanie jednym z najszybszy VPN dostawców, których znajdziesz, ze średnią prędkością serwera 65,79 Mbit/s. Jest zauważalnie szybszy niż ExpressVPN (chociaż nadrabia to szybkością, brakami w lokalizacjach serwerów, obejmujących tylko 60 krajów, w porównaniu z 90+ ExpressVPN).

NordVPN korzysta z protokołu WireGuard, co oznacza, że ​​szyfruje dane znacznie szybciej niż wielu innych dostawców. W międzyczasie ma wyłącznik awaryjny, który zrywa połączenie, jeśli VPN spadnie choćby na sekundę, co oznacza, że ​​nie ma ryzyka, że ​​te żądne prywatnych danych potwory algorytmów wpadną w słaby punkt — jest to szczególnie dobre dla każdego, kto może podróżować wokół dużo, łącząc się z bezpłatnymi punktami Wi-Fi po drodze.

Pobierz NordVPN na Androida.

Pobierz NordVPN na iPhone’a.

Funkcje NordVPN
Lokalizacje 5308 serwerów w 60 krajach
Usługi odblokowane Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, YouTube
Bezpłatny okres próbny Brak bezpłatnego okresu próbnego
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Jednoczesne połączenia 6
Obsługa routera TAk

3. NAJLEPSZA aplikacja VPN do przesyłania strumieniowego

Następnie mamy CyberGhost. Uważamy to za najlepsza sieć VPN do przesyłania strumieniowego, ze względu na jego kompatybilność z wieloma głównymi platformami. Korzystając z tunelowania rozdzielającego, będziesz nawet mógł ustawić niektóre aplikacje tak, aby łączyły się przez VPN, podczas gdy inne będą łączyć się lokalnie. W końcu nikt nie chce mieć dostępu do swojej aplikacji bankowej przez serwer na drugim końcu świata.

Tymczasem dzięki serwerom w ponad 90 krajach pokonuje wielu konkurentów pod względem liczby różnych regionów dostępnych za pośrednictwem usługi, nawet jeśli Private Internet Access pokonuje go samą liczbą serwerów. Podobnie jak w przypadku wielu innych dostawców VPN, ma nawet 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w przeciwieństwie do standardowej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Funkcje CyberGhost
Lokalizacje Ponad 7400 serwerów w ponad 91 krajach
Usługi odblokowane Netflix, BBC iPlayer, Disney+, Hulu, Prime
Bezpłatny okres próbny Bez karty przez 1 dzień
Gwarancja zwrotu pieniędzy 45 dni
Jednoczesne połączenia 7
Obsługa routera TAk

4. Najlepsza tania aplikacja VPN

Prywatny dostęp do Internetu to świetny wybór dla każdego, kto szuka tani VPN, ponieważ nie tylko jego stawki są nieco tańsze niż w przypadku niektórych innych dostawców, ale jest to również usługa na najwyższym poziomie. Nie oszukuj się, że jest to VPN drugiej klasy, ponieważ jest tańszy, ponieważ z pewnością jest jednym z najlepszych.

Umożliwia do dziesięciu jednoczesnych połączeń, co powinno wystarczyć dla większości zapracowanych gospodarstw domowych, i ma do wyboru ponad 35 000 serwerów w 78 różnych krajach. Dodaj wbudowaną funkcję blokowania reklam do miksu, a wiesz, że masz coś całkiem eleganckiego.

Funkcje prywatnego dostępu do Internetu
Lokalizacje Ponad 35 000 serwerów w ponad 78 krajach
Usługi odblokowane Netflix, BBC iPlayer, Disney+, Hulu, YouTube
Bezpłatny okres próbny Brak bezpłatnego okresu próbnego
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Jednoczesne połączenia 10
Obsługa routera TAk

5. Najlepsza aplikacja VPN na nieograniczoną liczbę urządzeń

Jest Surfshark o nazwie Surfshark, ponieważ jest fajnym surferem ze społeczności VPN? Cóż, prawdopodobnie nie o to im chodziło, ale trzeba powiedzieć, że oferują coś wyjątkowego – po części dlatego, że pozwala mieć nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Obejmie to nawet największe gospodarstwa domowe, a dzięki siedmiodniowemu bezpłatnemu okresowi próbnemu klienci mają mnóstwo czasu na zapoznanie się z nim przed wprowadzeniem danych płatności.

Przy szybkości połączenia 2x10Gbps na serwer może to być fantastyczny sposób na uniknięcie sztucznego spowolnienia przez dostawcę usług internetowych, gdy korzystasz z dużej przepustowości. Jeśli dużo streamujesz na telefonie i okazuje się, że często masz do czynienia z naprawdę kiepskiej jakości wideo, może się okazać, że przejście na VPN, takie jak Surfshark, robi ogromną różnicę.

Funkcje Surfshark
Lokalizacje Ponad 3200 serwerów w 65 krajach
Usługi odblokowane Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Hulu, YouTube
Bezpłatny okres próbny 7 dni
Gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni
Jednoczesne połączenia Nieograniczony
Obsługa routera TAk

6. Najlepsza darmowa aplikacja VPN

TunelNiedźwiedź jest całkiem świetny, jeśli szukasz darmowej sieci VPN, z wyjątkiem tego, że ogranicza Cię do 500 MB danych miesięcznie. Chociaż dla niektórych osób może to być zbyt mały zasiłek, jeśli chcesz z niego korzystać tylko wtedy, gdy jesteś poza domem, korzystając z publicznego Wi-Fi, może to wystarczyć.

To, co odróżnia TunnelBear od wielu innych dostawców VPN, to fakt, że przeprowadza coroczny audyt bezpieczeństwa (z wynikami publikowanymi publicznie online), więc jeśli prywatność jest Twoim priorytetem numer jeden, to z pewnością może to być dostawca dla Ciebie. Ponadto ma ponad 2600 serwerów w 49 krajach i jest to również jedna z tańszych opcji.

Funkcje TunnelBear
Lokalizacje ponad 2600 serwerów w 49 krajach
Usługi odblokowane Nic
Bezpłatny okres próbny Ma darmową wersję, z której można korzystać w nieskończoność, ale z ograniczeniem do 500 MB danych miesięcznie
Gwarancja zwrotu pieniędzy Brak, zwroty oceniane indywidualnie
Jednoczesne połączenia 5
Obsługa routera Nie

Potrzebujesz więcej wskazówek dotyczących właściwej sieci VPN dla swojego telefonu? Sprawdź nasze przewodniki po najlepszych mobilnych sieciach VPN i najlepszej sieci VPN na Androida, aby uzyskać więcej informacji.

Exit mobile version