Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Nadchodzące gry Assassin’s Creed: Każda nowa gra Assassin’s Creed w fazie rozwoju

/
/
/
33 Views

Ubisoft nie wstydzi się zdradzać szczegółów nadchodzących gier Assassin’s Creed, które pojawiają się na horyzoncie. Po wydaniu mniejszej wersji Assassin’s Creed Mirage wydawca skupia się teraz na kolejnym hitowym RPG akcji i platformie, która połączy wszystkie przyszłe gry w jedną całość. Czas pokaże, czy w 2024 roku doczekamy się takich tytułów jak Assassin’s Creed Red i Infinity, ale istnieją pewne przesłanki wskazujące na to, że nadchodzące gry Ubisoftu ukażą się w tym roku.

Omówimy to wszystko i jeszcze więcej poniżej, przedstawiając wszystkie nowe gry Assassin’s Creed, o których wiemy, że są w fazie tworzenia, w tym ambitne odsłony na urządzenia mobilne, które pozwolą ci odkrywać historię w ruchu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o nadchodzących grach Assassin’s Creed, które pojawią się w 2024 roku i później.

Nadchodzące gry Assassin’s Creed

Assassin’s Creed Infinity

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoft Quebec, Ubisoft Montreal
Platforma(y): Do ustalenia
Data wydania: Do ustalenia

Trudno wyjaśnić Assassin’s Creed Infinity, ale może to mieć transformacyjny wpływ na sposób, w jaki będziemy w przyszłości wchodzić w interakcję z grami Assassin’s Creed. Ubisoft skutecznie buduje interaktywne centrum, które będzie działać jak Animus, umożliwiając przeskakiwanie między różnymi historycznymi placami zabaw, jednocześnie rozwijając współczesną narrację, która była obecna w serii od początku. Pierwsze dwie gry, które dołączą do Infinity Hub, to Assassin’s Creed Codename Red i Assassin’s Creed Codename Hexe, a następnie oczekuje się, że z biegiem czasu będzie się ona rozszerzać i ewoluować. To trochę metawersja, ale ma to również doskonały sens w przypadku tej serii.

Assassin’s Creed o kryptonimie Czerwonym

Zrzut ekranu z gry Assassin's Creed Codename Red

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoft Quebec
Platforma(y): Do ustalenia
Data wydania: Do ustalenia

Oczekuje się, że Assassin’s Creed Codename Red będzie pierwszą grą, która dołączy do Infinity Hub, a także kontynuacją, która w końcu spełni wieloletnie prośby fanów: Akcja Codename Red rozgrywa się w feudalnej Japonii. Gra Codename Red, opracowywana w Ubisoft Quebec przy grze Assassin’s Creed Odyssey, pozwoli nam urzeczywistnić „bardzo potężną fantazję shinobi” i została opisana jako przyszłość gier RPG Assassin’s Creed z otwartym światem. To niezwykle ekscytująca propozycja i nie możemy się doczekać, co zaprezentuje tutaj Ubisoft. Jeśli chodzi o datę premiery, niedawny post na LinkedIn autorstwa zespołu biura Ubisoft zasugerował, że Codename Red będzie hitem 2024 roku… Już nie trzeba długo czekać.

Assassin’s Creed o kryptonimie Hexe

Zrzut ekranu z gry Assassin's Creed Codename Hexe

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoft Montreal
Platforma(y): Do ustalenia
Data wydania: Do ustalenia

Assassin’s Creed Codename Hexe jest pozycjonowany jako „zupełnie inny typ gry Assassins’ Creed”. Szczegóły są nieliczne, ale wiemy, że za produkcję odpowiada deweloper Assassin’s Creed Valhalla, firma Ubisoft Montreal, a głównym producentem będzie były dyrektor kreatywny Watch Dogs Legion, Clint Hocking. Pierwszy zwiastun zwiastuna i kryptonim gry sugerują, że akcja Assassin’s Creed Hexe zostanie osadzona w XVI-wiecznej Europie podczas niesławnych procesów czarownic, które ogarnęły ten region. Moglibyśmy wpaść tutaj w dziwną, wywrotową grę RPG z otwartym światem z Codename Hexe, a szczerze mówiąc, jesteśmy tu po trochę więcej eksperymentów z serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Jade

Assassin's Creed Jade

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoftu
Platforma(y): Androida, iOS
Data wydania: Do ustalenia

Assassin’s Creed Jade będzie pierwszą prawdziwie otwartą grą Assassin’s Creed na urządzenia mobilne. Ubisoft oświadczył, że stara się stworzyć autentyczną rozgrywkę w Assassin’s Creed, aczkolwiek całkowicie zoptymalizowaną pod kątem sterowania dotykowego. Akcja Assassin’s Creed Jade rozgrywa się w Chinach w roku 215 p.n.e. i tak, będziesz miał okazję zaparkować po Wielkim Murze. Pierwotnie ujawniona jako Codename Jade, zanim jej oficjalny tytuł został potwierdzony na GamesCom 2023 jako po prostu Assassin’s Creed Jade, będzie to także pierwsza gra z serii, która pozwoli ci stworzyć od podstaw własnego zabójcę, co jest miłym akcentem.

Assassin’s Creed na Netfliksie

Assassin’s Creed na Netfliksie

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoftu
Platforma(y): Androida, iOS
Data wydania: Do ustalenia

Ubisoft i Netflix zawarły dość szeroką umowę o współpracy. W produkcji znajduje się serial Netflix Assassin’s Creed (z showrunnerem Jedem Stuartem na czele, autorem takich kultowych filmów akcji jak Szklana pułapka i Ścigany) oraz trzy gry mobilne opracowywane dla platformy gier wideo Netflix. Pojawią się gry oparte na uniwersach Valiant Hearts i Mighty Quest, a także oczywiście gry oparte na świecie Assassin’s Creed. Gra Assassin’s Creed dla serwisu Netflix jest na wczesnym etapie rozwoju, ale po premierze będzie dostępna wyłącznie na urządzeniach mobilnych dla abonentów serwisu Netflix na całym świecie. Nie udostępniono żadnych innych informacji, ale mimo to nasza ciekawość została wzbudzona.

Assassin’s Creed Invictus

Plan działania Assassin's Creed Infinity

(Zdjęcie: Ubisoft)

Deweloper: Ubisoftu
Platforma(y): Do ustalenia
Data wydania: Do ustalenia

Ubisoft twierdzi, że „bada, w jaki sposób przywrócić samodzielne rozgrywki wieloosobowe do uniwersum Assassin’s Creed”. Tryb wieloosobowy w Assassin’s Creed od lat znajduje się na czołowych miejscach list życzeń – minęło dziewięć lat, odkąd tryb pojawił się w AC4: Black Flag, i osiem lat, odkąd tryb współpracy pojawił się w Assassin’s Creed Unity. Niewiele wiadomo na temat tej samodzielnej gry wieloosobowej Assassin’s Creed, chociaż wiemy, że zostanie ona wydana w ramach Assassin’s Creed Infinity Hub, a szef franczyzy Marc-Alexis Coté powiedział potwierdził, że kryptonim to „Assassin’s Creed Invictus”.

Wróć do jednego z najlepsze gry Assassin’s Creed podczas gdy ty czekasz na to.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar