Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Na szacunek reżysera Final Fantasy 7 Rebirth do oryginalnego materiału źródłowego JRPG wpłynął remake live-action Disneya

/
/
/
39 Views

Reżyser Final Fantasy 7 Rebirth uznał, że mało prawdopodobny remake Disneya z akcją na żywo zainspirował zespół do pracy nad ponownym wyobrażeniem sobie klasycznego JRPG z 1997 roku.

W rozmowie z hiszpańskim portalem Wandalprzetłumaczony przy użyciu uczenia maszynowego, reżyser Naoki Hamaguchi wspomina wycieczkę do kina w 2017 roku, podczas której po raz pierwszy obejrzał aktorski remake Pięknej i Bestii, i twierdzi, że pomogło mu to przemyśleć, co powinno „różnić się i różnić od tego, co pokazano w oryginale”. podczas gdy zespół był wciąż na wczesnym etapie prac nad Final Fantasy 7 Remake.

„Tak naprawdę nie wiedzieliśmy, jak bardzo musimy się zmienić, a ile zachować bez zmian” – wyjaśnia Hamaguchi. „Więc kiedy zastanawiałem się nad tym i najlepszym podejściem, zobaczyłem Piękną i Bestię i byłem pod wielkim wrażeniem, ponieważ próbowałem zrobić coś bardzo podobnego”.

Twórcy Square Enix wspominali już wcześniej o czekaniu z remake’iem klasyka, aż wartości produkcji będą na poziomie filmu CGI Advent Children, co jest ideałem, który pozornie wzmocnił się po taśmie przenośnikowej remake’u Disneya. „Pomysł był ten sam, wymyślić na nowo i spróbować wykorzystać stary styl animacji i stworzyć go w znacznie bardziej realistycznym stylu” – kontynuuje Hamaguchi. „To była świetna wskazówka i wielka pomoc”.

Oczywiście Final Fantasy 7 Remake nie był tylko ulepszoną wersją oryginalnej gry – znacząco zmienił kluczowe momenty historii, niemal służąc jako kontynuacja alternatywnego uniwersum. Czy pozostałe części tej trylogii remake’ów będą działać inaczej? Kto wie? Ale nasza recenzja Final Fantasy 7 Rebirth wyraziła entuzjastyczne uznanie dla kontynuacji, pomimo kilku zawiłych momentów.

Zdaniem reżysera, Final Fantasy 7 Remake Part 3 jest już na wczesnym etapie prac.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar