Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Można składać zamówienia przedpremierowe na Eiyuden Chronicles: Rising wydanie fizyczne

/
/
/
121 Views


Można składać zamówienia przedpremierowe na Eiyuden Chronicles: Rising wydanie fizyczne

Jeśli wolisz zdobyć fizyczne kopie swoich gier i pławić się w swojej kolekcji, sprawdź zamówienie przedpremierowe na tę grę JRPG. Zawiera ekskluzywne gadżety

Deweloper Rabbit & Bear Studios ogłosił dzisiaj, że Eiyuden Chronicle: Rising wydanie fizyczne jest w przedsprzedaży. Przewijany z boku jRPG 2,5D wydany cyfrowo na Nintendo Switch w maju 2022 roku.

Wszystkie fizyczne edycje gry zostaną wydane z trzema kartami kolekcjonerskimi, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Eiyuden Chronicle: Rising przygotowuje scenę dla niektórych wydarzeń z nadchodzącej gry Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes, a trzy grywalne postacie występują również w obu grach. z Eiyuden Chronicles: Hundred Heroes Okno premiery w zasięgu wzroku, teraz jest idealny czas, aby zagłębić się w franczyzę.

Gra podąża za trzema głównymi bohaterami – CJ, Garoo i Isha – którzy walczą o odbudowę miasta New Neveah po klęsce żywiołowej. Możesz użyć ataków łączących, aby połączyć style walki wszystkich trzech i pokonać potężnych wrogów.

Kiedy będzie dostępne fizyczne wydanie Eiyuden Chronicles: Rising?

Zamówienia w przedsprzedaży na edycję fizyczną są już dostępne, a premiera nastąpi w dniu 26 stycznia 2023 r.

Recenzja Eiyuden Chronicle: Rising: podano szczegóły dotyczące postaci o imieniu CJ

Gdzie mogę zamówić w przedsprzedaży Eiyuden Chronicles: Rising fizyczne wydanie?

Możesz zamówić grę w przedsprzedaży u różnych sprzedawców detalicznych na całym świecie, ale jeśli zamówisz w przedsprzedaży u Gry wideo Plus w Ameryce Północnej lub Gry z czerwoną sztuką w Europie otrzymasz również dodatkową płytę CD ze ścieżką dźwiękową.

To wszystko, co wiemy o wydaniu fizycznym Eiyuden Chronicles: Rising. Jeśli masz ochotę na więcej zabawy RPG, sprawdź nasz przewodnik po datach premiery Octopath Traveler 2?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar