Onime Marketing

Możesz jeździć legendarnym „monem jako hover bike w Scarlet and Violet

Możesz jeździć legendarnym „monem jako hover bike w Scarlet and Violet


Możesz jeździć legendarnym „monem jako hover bike w Scarlet and Violet

Uwielbiamy prezentację Pokémon Presents, a dzisiaj The Pokémon Company dostarczyło nam prezentację różnych gier Pokémon, ale nie można zaprzeczyć, że to Scarlet i Violet skradły show, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wszystkie nowe informacje, które otrzymaliśmy – na PT, po prostu nie możemy przeboleć używania legendarnego mon jako środka transportu.

Tak, dobrze to przeczytałeś. Dzięki Nowy zwiastun Pokémon Scarlet i Violet, wiemy, że zaczynasz swoją przygodę ze swoim legendarnym monem, Koraidonem w szkarłacie, w Moraidon w fiolecie, i oba mogą zasadniczo zmienić się w poduszkowiec, który pomoże ci przemierzać soczyste równiny, które oferuje RPG z otwartym światem. Heck, dzięki grze kooperacyjnej, możesz stworzyć własną czteroosobową ekipę i być małym gangiem motocyklowym.

Wiemy również, że jako student zapisujesz się do specjalnej akademii, miejsca, w którym możesz spotkać wiele osób, które mogą odegrać rolę w Twojej podróży. Skoro o tym mowa, w Scarlet i Violet możesz przeżyć trzy historie, z których pierwsza to tradycyjna przygoda, która ma udowodnić, że jesteś najlepszy, zbierając odznaki siłowni. Jeśli chodzi o dwie drugie narracje, szczegóły są wciąż nieco skąpe, choć mówi się, że są „pełne niespodzianek”.

Oczywiście żadna gra Pokémon nie jest kompletna bez samych cennych monów, a region Paldea zawiera wszelkiego rodzaju stworzenia, niektóre z nich rozpoznasz, podczas gdy inne są nowe w serii. Ponadto warto zwracać uwagę na znajome twarze, które mogą się nieco różnić dzięki nowej regionalnej formie. Jednym z takich stworzeń jest Wooper, choć teraz może być znany jako Pooper.

Miniatura YouTube

Ale czekaj, jest coś więcej, jako mechanika znana jako terastaliza, która zasadniczo krystalizuje twoje Pokémony, aby wzmocnić ich odpowiedni typ, co z kolei sprawia, że ​​ich ataki są silniejsze. Aha, a wraz z powrotem bitew rajdowych nadejdzie okazja, aby zmierzyć się z potężnymi terra 'monami i nie musisz już czekać, aż twoi koledzy z drużyny będą gotowi do leczenia, ponieważ teraz możesz to zrobić z własnej woli.

Kiedy jest data premiery Pokémon Scarlet and Violet?

Pokémon Scarlet i Violet zostaną wydane 18 listopada, więc jeśli chcesz przygotować się do podróży, koniecznie sprawdź nasze różnice w Pokémon Scarlet i Violet, Pokémon Scarlet i Violet nowe Pokémon oraz legendarne przewodniki Pokémon i Scarlet.

Lub, jeśli w międzyczasie będziesz zajęty, zobacz, jakie podróże czekają na Ciebie na naszej liście najlepszych gier Pokémon.

Exit mobile version