Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Monster Hunter World ponownie pojawi się na Steamie po kampanii online Capcom i ujawnieniu Monster Hunter Wilds

/
/
/
102 Views

W tym tygodniu Monster Hunter World przeżywa potworny renesans na Steamie.

Podczas gali The Game Awards 2023 firma Capcom ogłosiła kolejną odsłonę niezwykle udanej serii akcji z Monster Hunter Wilds. Ponieważ jednak ta nowość pojawi się dopiero w 2025 roku, firma rozpoczęła kampanię „Powrót do świata”, aby zachęcić graczy do powrotu do wydarzeń z 2018 roku. Kampania obejmowała oczywisty hashtag online i największą w historii obniżkę na Steamie, obniżającą cenę aż o 67%.

Return To World i Monster Hunter Wilds ujawniają, że zbiorowy szum wywołał wystarczająco dużo szumu, aby w tym tygodniu liczba graczy na Steam przekroczyła 100 000 jednocześnie – powinienem dodać, po raz pierwszy od ostatniej aktualizacji w 2020 roku. Baza danych Steama szacuje, że w ciągu 24 godzin gra osiągnęła najwyższy poziom 113 000 graczy jednocześnie i przez cały tydzień regularnie spadała powyżej 100 000 graczy.

Niezmienny sukces Monster Hunter World świadczy o niezaprzeczalnej jakości gry, entuzjazmie społeczności do powrotu i ogromnych oszczędnościach na PC. Zimowa wyprzedaż Steam oferuje obecnie niezliczone zniżki na gry, od Soulslike po strzelanki, ale World nadal jest absolutną okazją do kradzieży 8/10 funtów biorąc pod uwagę, że przeciętna kampania może zająć do 40 godzin.

Oczekiwanie na Monster Hunter Wilds powinno być bardziej znośne teraz, gdy scena online World została pomyślnie ożywiona. Nadchodząca gra ukaże się na PC, Xbox Series X|S i PS5 gdzieś w 2025 roku. Szczegóły nie są znane, ale firma Capcom twierdzi, że więcej informacji pojawi się latem przyszłego roku. Mamy nadzieję, że jeszcze raz rzucimy okiem na jego latające wierzchowce i wspaniałą scenerię.

Gracze Monster Hunter już zachwycają się uroczymi, małymi stworzeniami Wild.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar