Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Moje ulubione demo Steam Next Fest dowodzi, że symulator randkowy anime i horror RPG z lat 90. to połączenie stworzone w niebie

/
/
/
110 Views

Nigdy nie przepadałem za symulatorami randek, ale bardzo lubię horrory RPG ze wspaniałą grafiką inspirowaną anime z lat 90. i okazuje się, że gdy połączysz te dwa gatunki zręczną ręką, powstaje coś naprawdę magicznego. Takie odniosłem wrażenie po zagraniu w tzw Demo Steam Next Fest dla butów Little Goody Twoprzyjazny dla osób queer symulator randkowy, który jest pięknie powiązany z pełnym horrorem.

Little Goody Two Shoes to dwie bardzo różne gry, ale z tego, w co grałem, wynika, że ​​istnieje prawdziwy potencjał synergicznej relacji między obiema stronami. W ciągu dnia będziesz ostrożnie poruszać się po swoim życiu towarzyskim, aby uniknąć zdemaskowania jako wiedźma, wzmacniać więzi z innymi mieszkańcami wioski, romansować z żeńską obsadą ekscentrycznych postaci i podejmować się obowiązków w postaci minigier, aby zarobić na życie .

Będziesz chciał mądrze zarządzać swoim czasem i pieniędzmi podczas tych stosunkowo spokojnych odcinków, gdy zapadnie zmrok, Little Goody Two Shoes zmienia się dramatycznie, gdy eksplorujesz nawiedzone lasy, rozwiązujesz zagadki i stawiasz czoła wszelkiego rodzaju nadprzyrodzonym zagrożeniom w lochach. To tutaj przydadzą się zasoby, które udało Ci się zdobyć w spokojnych, dziennych fragmentach gry.

Historia może rozgałęziać się na wiele różnych kierunków, a niektóre z nich są bardzo makabryczne, w zależności od tego, jak współdziałasz z innymi mieszkańcami wioski. W jednej scenie z najnowszy zwiastun, postać gracza zostaje przywiązana do drzewa z inną oskarżoną wiedźmą. Będziesz chciał tego uniknąć.

Nie spodziewałem się, że horror randkowy będzie jedną z najlepszych wersji demonstracyjnych Steam Next Fest, w jakie grałem w tym tygodniu, i gdy o tym pomyślę, w ogóle nie spodziewałem się horroru randkowego po tym, jak Doki Doki Literature Club wystraszył nas wszystkich na całe życie, ale oto jesteśmy.

Little Goody Two Shoes pojawi się na Xbox Series X, Nintendo Switch i Steamie w Halloween.

Oto wszystkie nadchodzące horrory aby utrzymać się na radarze w tym strasznym sezonie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar