Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Moje modlitwy Palworld zostały wysłuchane: poważne obciążenie nie powstrzymuje cię już przed całkowitym poruszaniem się, nawet przy 1000% nośności

/
/
/
47 Views

Nowa łatka Palworld to świetna wiadomość dla osób, które chcą przenieść swoje bazy lub po prostu w ogóle się ruszyć, gdy są poważnie obciążone.

Właśnie zacząłem grać w Palworld z kilkoma przyjaciółmi i jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem, było to, jak szybko i łatwo można zostać obciążonym – to znaczy spowolnionym przez ciężar noszonych zasobów. Ku mojemu przerażeniu wkrótce potem dowiedziałem się, że do tej pory był taki punkt, w którym mogłeś zostać tak przytłoczony, że po prostu przestałeś się ruszać.

Chociaż jest to całkowicie logiczna konsekwencja lekkomyślnego gromadzenia całej mojej bazy w ekwipunku, i tak było to upierdliwe. Widzisz, moja załoga wyrosła z bazy, którą zbudowaliśmy chaotycznie, kiedy nie wiedzieliśmy, co robimy, ale gdybyśmy chcieli się ruszyć, musielibyśmy wszystko transportować partiami lub uciekać się do techniki szalonego haka.

Jest o wiele łatwiejsza metoda: po prostu zmniejsz limit ciężaru i powoli, ale równomiernie dojdź do nowej lokalizacji bazowej za jednym razem, trzymając wszystko na raz, zupełnie jak wtedy, gdy jesteś w sklepie spożywczym i myślisz, że nie potrzebujesz wózek, ale potem kończysz na żonglowaniu bananami i jabłkami, z kartonem mleka balansującym na głowie i bochenkiem chleba wciśniętym między nogi, podczas gdy kasjerka patrzy, obstawiając w myślach, czy ten totalny głupek dotrze do kasy, nie upuszczając wszystkiego i robienie wielkiego bałaganu. Tylko ja?

Tak czy inaczej, spokojnie schowany w nowym Opis zmian dla aktualizacji Palworld 0.1.4.0 znajduje się wiersz, który brzmi: „Specyfikacje zostały zmienione tak, abyś mógł poruszać się z bardzo małą prędkością nawet po przekroczeniu limitu wagi”.

Trochę się denerwuję, widząc, jaka jest definicja „ekstremalnie niskiej prędkości” według Pocket Pair, ale cóż, wszystko jest lepsze niż brak prędkości ruchu.

A teraz złe wieści, Palworld załatał zabawną i nieszkodliwą usterkęa my tutaj, w GR+, jesteśmy po cichu zdruzgotani.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar