Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Mój ulubiony kontroler PS5 pojawi się na konsoli Xbox i będzie zawierał moduły zapobiegające przywieraniu

/
/
/
86 Views

Victrix Pro BFG był moim kontrolerem, który pobił w tym roku na rynku PS5 i PC. Na szczęście wygląda na to, że stanie się tak również w przypadku graczy Xbox w nowym roku, ponieważ PDP ogłosiło, że wersja na Xbox Series X jest w drodze.

Wersja tego gamepada na Xboxa wydaje mi się naturalnym kolejnym krokiem. Victrix Pro BFG jest w rzeczywistości następcą kontrolera Victrix Gambit dla konsoli Xbox. BFG opiera się jednak na projekcie Gambit i ma w pełni modułową konstrukcję z blokami twarzy, które można odwracać i zamieniać według własnych upodobań.

Oznacza to, że gracze Xbox w rzadkich przypadkach będą mogli używać kontrolera z symetrycznymi drążkami, jeśli tak zdecydują. Tak naprawdę Victrix Pro BFG dla Xbox przełamie kilka trendów, w tym obsługę łączności bezprzewodowej, co jest rzadko spotykane w przypadku oficjalnie licencjonowanych gamepadów Xbox.

Co więcej, będzie to rzadki przykład kontrolera, którego nazwa i wygląd są prawie całkowicie niezmienione pomiędzy wersjami na PlayStation i Xbox. Pomijając touchpad PS5, oba kontrolery wydają się mieć dokładnie tę samą konstrukcję i dodatki w pudełku. Obydwa są również kompatybilne z najlepszymi kontrolerami PC.

Pro BFG na Xbox będzie dostępny w przedsprzedaży w styczniu 2024 roku i będzie kosztował tyle samo 179,99 dolarów, co model dla posiadaczy PlayStation. W przeciwieństwie do wersji na PS5, Xbox One będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej, chociaż obie będą miały fioletowe błyski godne marki Victrix.

(Zdjęcie: PDP)

Jak na ironię, oficjalne skórki Call of Duty są dostępne dla modelu PS5, ale nie usłyszeliśmy żadnego potwierdzenia, że ​​będą one dostępne dla kontrolera Xbox Series X.

W ekscytującym wydaniu dla wszystkich posiadaczy Victrix Pro BFG, firma PDP tworzy moduły drążków z czujnikiem Halla dla obu platform, co oznacza, że ​​można wymienić drążki potencjometru na takie, które są odporne na dryf drążka.

Chociaż nigdy nie stał się to poważnym problemem i prawie sam się rozwiązał, doświadczyłem pewnego niewielkiego dryfu drążka w BFG PS5. Od czasu wprowadzenia tego produktu drążki z czujnikiem Halla stały się znacznie bardziej powszechne, więc naprawdę uważam, że to miły akcent ze strony PDP, że wszyscy gracze będą mieli w ten sposób równe szanse.

Moduły te będą sprzedawane oddzielnie od obu kontrolerów i chociaż może się to wydawać antykonsumenckim pośrednikiem, niektórym graczom może to bardziej odpowiadać. Wiadomo, że drążki czujnika Halla są nieco bardziej czułe niż potencjometry, a biorąc pod uwagę, że jest to kontroler stworzony do walki w e-sporcie, myślę, że to całkiem miłe, że ten PDP oferuje graczom jeszcze większy wybór. PDP nie podało jeszcze ceny tych modułów, ale wygląda na to, że zostaną wprowadzone na rynek wraz z nowym padem Xbox.

Oryginalny Pro BFG został w naszych oczach uznany za najlepszy kontroler PS5 od czasu jego premiery w 2023 roku. Posiada cztery przyciski tylne z możliwością mapowania, wspomnianą wyżej modułową konstrukcję, uchwyt do walki, ograniczniki spustu, możliwość personalizacji za pomocą Victrix Control Hub i niskie dźwięk z opóźnieniem przez gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Zamówienia przedpremierowe na Xbox Pro BFG będą dostępne pod adresem stronie Victora.


Szukasz bardziej sytuacyjnego kontrolera? Sprawdź najlepsze kierownice wyścigowe na PC, najlepsze joystickioraz najlepsze kierownice Xbox.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar