Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Mój najbardziej oczekiwany program do budowania miast wreszcie ma datę premiery, a wersja demonstracyjna pojawi się w tym miesiącu

/
/
/
52 Views

Jestem dość wybredny, jeśli chodzi o budowanie miast – to wymóg w gatunku pełnym doskonałych, unikalnych prób nadania nowego charakteru pomysłom, które SimCity przedstawiło tak dawno temu – ale jest jeden, który wpadł mi w oko trwa już od jakiegoś czasu i w końcu ukaże się za kilka miesięcy.

Bulwark: Falconeer Chronicles to kontynuacja docenionej przez krytyków gry o walkach powietrznych z 2020 roku The Falconeer. Ale podczas gdy ta gra była myśliwcem psów na skrzydłach majestatycznego orła, Bulwark rozszerza swój świat, zlecając graczom zakładanie miast na zdradliwych wodach Ursee.

Bulwark przyciągnął mnie niesamowitą grafiką, która jest przejawem mechaniki budowania. Zaprojektowana tak, aby umożliwić zarówno proste, jak i niezwykle skomplikowane konstrukcje, gra pozwala budować osady na wysokich klifach, miasta przylegające do skały, a Ursee rozbija się daleko w dole. Deweloper Tomas Sala sugeruje, że będziesz mógł tworzyć miasta za naciśnięciem jednego przycisku, ale utrzymanie ich rozwoju w miarę odkrywania większej części świata będzie trudniejsze.

Ogłoszone podczas naszego własnego Future Games Show w sierpniu 2022 roku oczekiwanie na Bulwark: Falconeer Chronicles było moim zdaniem zdecydowanie za długie. Ale to oczekiwanie wkrótce się skończy, ponieważ gra ukaże się na PC, PS5 i Xbox Series X 26 marca. A jeśli nawet to będzie zbyt długo czekać, od 30 stycznia będzie dostępne wieloplatformowe demo, które pozwoli graczom możliwość odkrycia pełnego poziomu. Budowanie będzie ograniczone, a niektóre elementy rozgrywki nie będą dostępne aż do premiery, ale biorąc pod uwagę, że jest to pierwszy raz, kiedy w grę można grać od czasu ogłoszenia 18 miesięcy temu, powinno wystarczyć, aby zająć fanów budowania miast.

Pozbądź się swędzenia burmistrza dzięki naszej liście najlepsze gry o budowaniu miast.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar