Onime Marketing

Modder ładuje Half-Life 2 w Portalu na Switchu

Modder ładuje Half-Life 2 w Portalu na Switchu

Modder ładuje Half-Life 2 w Portalu na Switchu

gry Half-Life 2, pokazującym plażę z perspektywy pierwszej osoby, jako postać w buggy.” title=”Modder ładuje Half-Life 2 w Portalu na Switchu” >

Half-Life to jedna z tych serii, w które każdy powinien grać, ale właściciele Switcha nigdy nie mieli takiej szansy. Nadal tak naprawdę tego nie robimy, chyba że chcemy uruchomić go za pośrednictwem oryginalnego portalu. To co Kopuła owsianka udostępnił samozwańczego majsterkowicza Switcha, iOS i macOS na Twitterze i jest to imponujące.

Zamiast Przełącznik Half-Life 2 Port, to może wszystko, co możemy uzyskać, ale są pewne problemy, jak zauważył modder. Gra czasami się zawiesza, nie można przejść na niektóre mapy, animacje NPC są błędne, a zapisywanie nie działa, co jest dość dużą sprawą.

Biorąc pod uwagę, że OatmealDome udało się to zrobić za pośrednictwem oryginalnego portu portalu, który został wydany zaledwie około dziesięć godzin przed przesłaniem wideo, uważam, że jest to naprawdę imponujące. Teraz potrzebujemy tylko Valve, aby zrobił to, co trzeba i zapewnił nam odpowiedni port. Przejmę to w każdej chwili zamiast Half-Life 3, chociaż jestem pewien, że jestem w mniejszości.

W każdym razie, obejrzyj film Half-Life 2 na Switchu poniżej, aby zobaczyć wyniki dla siebie.

Miniatura YouTube

OatmealDome omówił nieco bardziej szczegółowo, dlaczego mod Half-Life 2 Switch jest możliwy. Dzieje się tak, ponieważ „Portal 1 to w zasadzie tylko uwielbiony mod do Half-Life 2”, a w grze pozostało również „garść zasobów HL2”. Podsumowując, jest to naprawdę imponująca praca.

W każdym razie jest to obecnie najbardziej zbliżone do portu przełącznika Half-Life 2. Jeśli szukasz czegoś zupełnie innego, sprawdź naszą recenzję Fire Emblem Warriors: Three Hopes, aby sprawdzić, czy jest to coś dla Ciebie, lub nasze postacie Fire Emblem Warriors: Three Hopes, Fire Emblem Warriors: Three Hopes Expedition i Fire Emblem Warriors : Powieści romantyczne Trzy nadzieje, na wypadek, gdybyś już był tam, dzieląc różne rzeczy.

Exit mobile version