Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Moby Minecraft – pasywne, neutralne i wrogie

/
/
/
79 Views


Moby Minecraft – pasywne, neutralne i wrogie

Skorzystaj z naszego przewodnika po mobach Minecraft, aby sprawdzić mnóstwo głupich kwadratowych zwierząt, pasywnych i wrogich, i poznać je oraz łupy, które zrzucają

W ogromnym świecie Minecraft wiele się dzieje, ale moby z Minecrafta pomagają sprawić, że poczujesz się bardziej żywy, a kilka z nich dodaje pewne poczucie zagrożenia dla twojego czasu w trybie przetrwania. Próbując przeżyć pierwszą noc, pomyślałem, kim jest ten zabawny zielony facet? Wtedy BAM! Pożegnałem się z moim drewnem i życiem, co za frajer.

Ten Moby z Minecrafta przewodnik jest tutaj, aby pomóc ci oddzielić przyjaciela od wroga i dać ci wyobrażenie, jak niektóre z tych uroczych małych stworzeń mogą pomóc ci zgromadzić zasoby lub po prostu dobre, staromodne mięso. Chwyć za łuski lub miecz i zacznijmy wydobywać kilka mobów. Spodziewamy się regularnie aktualizować ten przewodnik, więc pamiętaj, aby w przyszłości wrócić po jeszcze więcej mobów.

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz kręcące się bloki gry, którą jest Minecraft, koniecznie zapoznaj się z naszą biblioteką wspaniałych przewodników po grze Minecraft, które pomogą Ci w Twoich przygodach. Mamy przewodniki obejmujące Minecraft Ender Dragon, portal końcowy Minecraft, skórki Minecraft, najlepsze gry Minecraft, diamenty Minecraft i najlepsze mody Minecraft Bedrock.

Oto nasz przewodnik po mobach Minecraft.

Moby z Minecrafta

Moby z Minecrafta: w tle zrzut ekranu przedstawiający Minecrafta, a na pierwszym planie zdjęcia kurczaka, krowy i owcy w wersji Minecrafta

Pasywne moby z Minecrafta

Owce

Urocze małe facetki, które można znaleźć w większości trawiastych biomów, możesz przeczesać owce dla wełny lub zabić je dla baraniny. Mają osiem punktów wytrzymałości i najczęściej są białe. Istnieje niewielka szansa na pojawienie się jasnoszarej, szarej lub czarnej owcy, podczas gdy owce brązowe lub różowe są bardzo rzadkie.

Krowa

Te masywne motyle zwykle pojawiają się w grupach po dwie lub trzy, choć rzadko można je znaleźć samodzielnie. Zabicie krowy upuszcza wołowinę i skórę, a użycie wiadra da mleko. Pszenicy można również użyć, jeśli chcesz, aby krowa podążała za tobą do twojej farmy, gdzie krowy będą kojarzyć się i odradzać młodsze krowy, aby uzyskać jeszcze więcej zasobów. Mają dziesięć punktów zdrowia.

Kurczak

Prawdopodobnie najczęstszy pasywny mob, występujący w trawiastych biomach, kury upuszczają pióra i surowe kurczaki po zabiciu. Upuszczają również losowo jajka, więc zwabienie niektórych nasionami jest dobrym sposobem na uzyskanie stałego źródła pożywienia. Mają cztery punkty zdrowia, a zabicie kurczaka nie daje żadnych przedmiotów. Ale mam na myśli, dlaczego w ogóle miałbyś?

Moby z Minecrafta: zrzut ekranu z Minecrafta jest w tle, a na pierwszym planie są obrazy Minecraftowych wersji wilka, pająka i wysokiego czarnego wroga znanego jako ender man

Neutralne moby

Pająk

Jeden z najczęstszych mobów w nocy, pająki nie są tak agresywne jak inne i dość łatwo się z nimi uporać. Mają szesnaście punktów zdrowia i często upuszczają sznurek, z rzadką szansą na upuszczenie pajęczego oka. Są jedynym tłumem, który może wspinać się po ścianach, co czyni ich dość przerażającym wrogiem, na który można natknąć się w ciemnych podziemnych jaskiniach Minecrafta.

Ender Man

Wyjątkowy i przerażający tłum Ender Men może odrodzić się w The Overworld, The Nether i The End. Mają 40 punktów wytrzymałości, a po zabiciu upuszczają perłę Endu. Jest to niezbędny element w tworzeniu portalu końcowego Minecrafta. Ender Men ma również wyjątkową zdolność do podnoszenia bloków i umieszczania ich, a po zabiciu upuszcza je. Zostały nawet uwiecznione w Super Smash Bros Ultimate, jako jedna ze skórek dostępnych, gdy grasz jako Steve.

Wilk

Chociaż ten mob Minecraft może być agresywny, można go również oswoić za pomocą kości, aby współpracować z graczem, aby atakować bardziej wrogie moby. Mają osiem punktów zdrowia, a po zabiciu nagradzają cię od jednego do trzech punktów doświadczenia. Wiadomo, że wilki pojawiają się w wielu różnych miejscach, więc są dość powszechne, a po oswojeniu ich za pomocą kości (potrzebna ilość jest losowa) można je leczyć mięsem.

Moby z Minecrafta: w tle zrzut ekranu przedstawiający Minecrafta, a na pierwszym planie obrazy zombie w wersji Minecrafta, szkieletu, zielonego wroga zwanego pnączem oraz unoszącego się płomienia zwanego płomień

Wrogie moby

Zambi

Najpowszechniejszy wrogi mob, zombie, wychodzą w nocy i mają 20 punktów zdrowia. Chociaż często pojawiają się w takim stanie, w jakim są, mogą również pojawiać się losowo za pomocą zbroi lub narzędzi, co sprawia, że ​​trudniej sobie z nimi radzić. Zwykle zabity zombie upuszcza mięso zombie. Istnieje również niewielka szansa, że ​​upuszczą sztabkę żelaza, marchewkę lub ziemniaka. Istnieje również 5% szansa, że ​​zamiast zombie, w jego miejsce może odrodzić się wieśniak zombie. Można je zwabić z powrotem do wiosek miksturą lub złotym jabłkiem.

Pnącze

Najbardziej kultowy wróg w grze i cholernie uciążliwy, pnącza pojawiają się w nocy i mają paskudny zwyczaj eksplodowania, gdy zbliżą się wystarczająco do gracza, niszcząc całą twoją ciężką pracę i demontując wszystkie pobliskie bloki. Mają dwadzieścia punktów zdrowia, a po zabiciu upuszczają od jednego do trzech punktów doświadczenia i prochu. Jeśli zostaną zabite przez szkielet lub przybłędę, mogą upuścić płytę z muzyką, a jeśli zostaną zabite przez naładowanego pnącza, mogą upuścić głowę pnącza dla gracza.

Płomień

Znaleziony w Nether Fortress, Blaze to wróg oparty na ogniu, który ma dwadzieścia punktów zdrowia. Upuszczają płonący pręt, niezbędny przedmiot do wykuwania portalu końcowego Minecrafta, a także dziesięć punktów doświadczenia.

Szkielet

Kolejny powszechny wrogi mob, szkielety są wyposażone w łuk i będą atakować z dystansu. Mają dwadzieścia punktów zdrowia, a po zabiciu upuszczają kości i strzały, a graczy nagradzają pięcioma punktami doświadczenia. Zapalają się również w słońcu, więc jeśli możesz zająć je do wschodu słońca, możesz być bezpieczny!

To wszystko na teraz gracze, ale pamiętaj, aby sprawdzić więcej aktualizacji tego przewodnika po mobach Minecraft. Jeśli kochasz Minecraft, ale chcesz bawić się różnymi rodzajami klocków, zapoznaj się z naszym przewodnikiem obejmującym najlepsze zestawy do gier Lego, w tym fantastyczne zestawy Mario i Minecraft. Szczęśliwego budowania!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar