Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Międzynarodowy zwiastun Deadpool 3 stanowi niezwykle ostrożną zamianę wersji NSFW

/
/
/
27 Views

Pierwszy zwiastun Deadpool 3 właśnie pojawił się podczas Super Bowl LVII – a jego najbardziej NSFW moment został już zmontowany.

Oficjalnie zatytułowany Deadpool & Wolverine, absolutnie szalony zwiastun zawiera jeden bardzo nieodpowiedni fragment dialogu (bo czym byłby film Deadpool bez nieodpowiednich dialogów), który został już zmontowany tak, aby był nieco bardziej przyjazny rodzinie dla międzynarodowej publiczności.

Kiedy TVA przybywa, aby porwać Wade’a Wilsona, ich piechota natychmiast wyciąga pałki. Wade patrzy na pałki i groty. „Pegging nie jest dla mnie niczym nowym, przyjacielu, ale dla Disneya jest tak”.

To zdanie bezpośrednio nawiązuje do sceny z pierwszego Deadpoola i wywołuje śmiech nie tylko wśród fanów serii, ale także tych, którzy obawiali się, że superbohater straci przewagę po dołączeniu do Marvel Cinematic Universe Disneya . Międzynarodowa wersja zwiastuna zastępuje termin „ustalanie” terminem „R-Rating”. Swap można zobaczyć poniżej.

Zobacz więcej

Chaotyczny zwiastun zaczyna się od porwania – zaaranżowanego przez nikogo innego jak gwiazdę Sukcesji Matthew Macfaydena, którego postać pracuje dla TVA (tak, tego z Lokiego) – i przechodzi w klip za klipem akcji, przemocy i fajnej broni powietrznej ponowne ładowanie. Czy wspominaliśmy, że Wolverine również się pojawia i natychmiast dźga Deadpoola w klatkę piersiową? Jest też mnóstwo pisanek Marvela – i taki, który wskazuje na nadchodzący film Avengers.

Deadpool 3 trafi do kin 25 lipca w Wielkiej Brytanii i 26 lipca w USA w ramach 5. fazy Marvela. Aby uzyskać więcej informacji na temat MCU, tutaj znajdziesz wszystkie nadchodzące filmy i seriale Marvela, które pojawią się w drodze, a także nasz podział jak oglądać filmy Marvela w odpowiedniej kolejności.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar