Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Menu modów Among Us – jak się do niego dostać i do czego służy

/
/
/
62 Views


Menu modów Among Us – jak się do niego dostać i do czego służy

Oto jak dostać się do menu modów Among Us na różnych platformach i co możesz w ten sposób osiągnąć. Uatrakcyjnij format gry dla siebie i swoich znajomych!

Among Us to całkiem niezła gra, prawda? Ale czasami może być trochę tak samo. Gdyby tylko istniał jakiś sposób, by zajrzeć do środka i zmienić sytuację. Gdyby tylko istniał jakiś sposób na dodanie pliku Menu modów wśród nas. Cóż, jest. Raczej. Możesz pobrać zmodyfikowaną wersję gry. Ale i to jest duże ale, te wersje gry są bardzo nieoficjalne i robisz to na własne ryzyko. Potraktuj poniższy przewodnik bardziej jako serię hipotez niż cokolwiek innego.

Jeśli jesteś fanem tej sensacji dla wielu graczy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem pobierania gry Among Us, pośmiej się z naszą listą memów wśród nas i zbierz swoje ulubione czapki z gry Among Us.

Do czego służy menu modów Among Us?

Menu modów otwiera mnóstwo nowych możliwości dla twoich gier w Among Us. Możesz to ustawić tak, aby na przykład zawsze być oszustem w grach, które hostujesz. Są też inne zmiany – od pozwalania duchom wędrować po poziomach po pozbycie się czasów odnowienia wielu akcji. Zasadniczo jest mnóstwo różnych opcji, którymi możesz się bawić.

Jak uzyskać wersję na Androida?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć wersję gry Among Us, którą już masz zainstalowaną. Upewnij się, że wyczyściłeś również wszelkie dane, ponieważ może to zepsuć wersję menu modów. Następnie musisz znaleźć miejsce, z którego można pobrać plik APK menu modów.

Gdzie mogę to zrobić?

Istnieje wiele miejsc oferujących łącza do pobierania online, ale sugerujemy udanie się do źródła, ponieważ zapewni to maksymalne bezpieczeństwo podczas pobierania zhakowanej wersji gry. Platynmody jest najlepszym źródłem. Musisz jednak założyć konto. Gdy to zrobisz, użyj pola wyszukiwania, aby wyszukać wśród nas.

Ekran administratora wśród nas

Czy jest wersja na iOS?

Jest, ale wymaga jailbreaku iPhone’a lub iPada. Nie możemy wystarczająco podkreślić, jak bardzo nie zalecamy tego robić. Jeśli upierasz się, by postępować wbrew naszym radom – nie rób tego jednak – będziesz mógł również znaleźć wersję menu modów wśród nas na stronie Platinmods.

A co z wersją Steam?

Istnieją modyfikacje dla wersji PC wśród nas, ale znowu nie są one wspierane ani wspierane przez Innersloth. Są również trudniejsze do znalezienia i szczerze mówiąc, zalecamy, aby w ogóle ich nie używać. W przyszłości możemy zobaczyć wsparcie dla modów w wersji Steam, ale teraz lepiej jest grać w podstawową wersję gry na komputerze.

I to wszystko, co mamy w menu modów wśród nas. Aby uzyskać więcej świetnych gier, sprawdź nasze typy najlepszych strzelanek mobilnych tutaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar