Onime Marketing

Masz problemy z wersją demonstracyjną Stellar Blade? Jego twórca ma sugestię: spróbuj włączyć tryb gry w telewizorze

Project Eve

Demo Stellar Blade jest już dostępne, a twórca RPG akcji ma jedną prostą radę dla tych, którzy mają trudności z przebrnięciem przez grywalny zwiastun: włącz tryb gry w telewizorze.

Stellar Blade to nadchodząca gra typu slash’em up na PS5, czasami nazywana po prostu „koreańskim Nier” ze względu na wirującą walkę i prowokacyjne projekty postaci. Wydaje się, że to łatwy przepis na sukces, ale niektórzy gracze zgłosili, że niedawno wydana wersja demonstracyjna wydaje się nieco niezgrabna.

„Jeśli zauważysz, że elementy sterujące wolno reagują, zalecamy włączenie trybu gry w telewizorze” – programista tweetował. „Reakcja będzie bardziej natychmiastowa”. Ustawienia trybu gry zwykle zmniejszają opóźnienie sygnału wejściowego i poprawiają przetwarzanie obrazu, dzięki czemu działania wykonywane na kontrolerze są natychmiast odzwierciedlane na ekranie.

W podglądzie Stellar Blade na Gamesradarze również zauważono „niezgrabność” gry, co nie powstrzymało naszego pisarza przed 20 różnymi uderzeniami bossa wersji demonstracyjnej ze względu na to, jak fajna jest walka.

Wersja demonstracyjna Stellar Blade miała wyboistą drogę do premiery, ponieważ zwiastun przypadkowo ukazał się na początku tego miesiąca, a potem został bezceremonialnie usunięty z PlayStation Store, czego Sony nie zrobiło nawet dla PT. Ale teraz powraca na PS5 i jest dostępne do pobrania za darmo. Pełna wersja gry ukaże się 26 kwietnia.

W innym miejscu niedawno dowiedzieliśmy się, że Stellar Blade ma skórkę NSFW dostępną w pełnej wersji gry, ale gra karze graczy, którzy są na tyle spragnieni, aby wyposażyć ją w trudniejsze ustawienia poziomu trudności. Za wszystko trzeba zapłacić cenę. Chyba więc dobrze, że Stellar Blade nie posiada trybu fotograficznego.

Miej oczy przyklejone do nas nowe gry 2024 roku przewodnik, dzięki któremu dowiesz się o najciekawszych nadchodzących wydaniach.

Exit mobile version