Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

„Marzeniem z dzieciństwa” reżysera Helldivers 2 jest to, aby strzelanka w trybie współpracy dołączyła do panteonu największego IP PlayStation: „To szalone, że może to nastąpić w przyszłości”

/
/
/
18 Views

Większości ludzi Helldivers 2 nie przychodzi od razu na myśl o PlayStation, ale dyrektor generalny Arrowhead i reżyser gry, Johan Pilestedt, ma nadzieję to zmienić.

Helldivers 2 jest oczywiście grą dostępną wyłącznie na konsolę PlayStation i prawdopodobnie tak pozostanie w dającej się przewidzieć przyszłości, ale jej twórca, Arrowhead Studios, pozostaje niezależny. Mimo to Pilestedt ma nadzieję, że pewnego dnia Helldivers znajdą się w tym samym panteonie ikon marki PlayStation, co Uncharted, God of War i Horizon.

Wszystko zaczęło się od bardzo głupiego tweeta ogłaszającego, że „JEDYNYMI dwiema PRAWDZIWYMI markami gier” są PlayStation i Nintendo, opublikowanego z podzielonym obrazem przedstawiającym różne postacie z PlayStation i Nintendo obok siebie. Pilestedt dość zabawnie odpowiedział, pytając, dlaczego do cholery mistrzowie demokracji z Helldivers 2 nie zostali zaliczeni do grona bohaterów PlayStation, na co pewien fan z szacunkiem i słusznie zauważył: „Chociaż kocham Helldivers, nie jest to jeszcze gra, którą od razu pomyśl: „Och, helldivers, k**wa, tak, PlayStation”. Jeszcze nie, ale, do cholery, już to się zbliża”.

Pilestedt powiedział, że zgadza się z oceną fanów, ale dodał: „To szalone, że coś takiego może wydarzyć się w przyszłości… Jakby… To spełnienie dziecięcych marzeń”.

Zobacz więcej

Pilestedt jest nie tylko wielkim fanem PlayStation IP, ponieważ niedawno ujawnił także, że Nintendo jest „powodem, dla którego zostałem twórcą gier”, co oznacza, że ​​bez domu Mario i Zeldy prawdopodobnie w ogóle nie byłoby Helldivers 2. Kolejnym elementem nowo powstałej historii crossoverów jest fakt, że Alan Wake sam wysłał spersonalizowany list do dyrektora generalnego Arrowhead, w którym pochwalił Helldivers 2.

A teraz do rzeczy, obrońcy demokracji: Helldivers 2 Malevelon Creek to cel wyzwolenia dla nowego Głównego Zakonu, który ma zniszczyć fabrykę Automatonów w najnowszym spisku Mistrza Gry Joela.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar