Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Marvel’s Spider-Man 2 to najszybciej sprzedająca się gra PlayStation Studios w historii

/
/
/
352 Views

Marvel’s Spider-Man 2 jest dostępny dopiero od trzech dni, ale doceniona przez krytyków kontynuacja stała się już najszybciej sprzedającą się grą PlayStation Studios w historii marki.

W komunikat prasowySony Interactive Entertainment twierdzi, że w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery sprzedano ponad 2,5 miliona egzemplarzy gry. Wydawca nie podał podziału na wersję fizyczną i cyfrową, ale to imponująca liczba, jak na ekskluzywne PS5.

Ten wyczyn stanowi kontynuację rekordowego trendu w serii; Spider-Man z 2018 roku stał się w tamtym czasie najszybciej sprzedającym się tytułem na PS4 (szczególnie na PS4 z 3,3 miliona sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni od premiery), a później stał się najlepiej sprzedającą się grą o superbohaterach w historii w USA. rekord, który utrzymuje się do dziś. Czas pokaże, czy ta kontynuacja będzie w stanie zastąpić swoją poprzedniczkę, ale i tak ma mocny początek.

Miło spędziliśmy czas z Peterem i Milesem, a nasze przemyślenia możesz przeczytać, sprawdzając naszą recenzję Spider-Mana 2 tutaj. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę, mamy też kilka pomocnych, pozbawionych spoilerów wskazówek dla początkujących, które pomogą Ci wybrać właściwą drogę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar