Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac mówi, że należy pobrać łatkę pierwszego dnia, aby uzyskać „najlepsze wrażenia”

/
/
/
39 Views

Ponad dwa lata po pierwszym zwiastunie, Marvel’s Spider-Man 2 jest już prawie gotowy. Wydana 20 października wyłącznie na PlayStation 5 kontynuacja Marvel’s Spider-Man: Miles Morales z 2018 roku i Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, stworzona przez dewelopera Insomniac Games, bardzo nam się podobała – czytaj Informator gier Tutaj znajdziesz recenzję Marvel’s Spider-Man 2 i nie możemy się doczekać, aż inni będą w nią grać. Insomniac także, ale w nowym oświadczeniu informuje graczy, że chociaż w grę będzie można w całości odtwarzać na dyskach fizycznych, zaleca pobranie pierwszej łatki.

Mówiąc dokładniej, aktualizacja do pobrania to wersja 1.001.002, która będzie dostępna od premiery w najbliższy piątek. Posiadacze wersji cyfrowych nie muszą się tym martwić, ponieważ łatka zostanie zainstalowana jako część preinstalowanej wersji gry Marvel’s Spider-Man 2.

„Na dysku znajduje się cała gra i można w nią grać od początku do końca, bez konieczności instalowania aktualizacji i konieczności korzystania z Internetu” – czytamy w oświadczeniu Insomniac. „Jednak aby uzyskać jak najlepsze wrażenia, gorąco zachęcamy graczy fizycznych/dyskowych do pobrania aktualizacji w wersji 1.001.002 w dniu premiery – przed pierwszym przeżyciem misji otwierającej grę. Gracze cyfrowi – nie martwcie się, jeśli pobierzesz wcześniej cyfrową wersję gry, otrzymasz 1.001.002 jako wstępnie załadowaną wersję.”

Insomniac twierdzi, że ta aktualizacja zawiera dopracowanie złotego mistrza Marvel’s Spider-Man 2 dostępnego na płycie. Poprawia początkowe sekcje gry i zawiera inne ogólne udoskonalenia doświadczenia Spider-Mana. Zawiera także kilka dodatkowych opcji ułatwień dostępu.

Marvel’s Spider-Man 2 trafi na PlayStation 5 20 października.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Informator gier Przeczytaj recenzję Marvel’s Spider-Man 2, a następnie obejrzyj zwiastun kinowy Marvel’s Spider-Man 2. Następnie obejrzyj fragment rozgrywki w Informator gier Dziś nowy gameplay z Marvel’s Spider-Man 2.


Czy grasz w Marvel’s Spider-Man 2 w ten piątek? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar