Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Marvel’s Spider-Man 2: Insomniac Games twierdzi, że nadchodzi poprawka dotycząca nieprawidłowej flagi

/
/
/
60 Views

Marvel’s Spider-Man 2 trafił w zeszłym tygodniu na PlayStation 5 i jest już najszybciej sprzedającą się grą typu First-Party w historii Sony. Część graczy zauważyła jednak wpadkę związaną z jednym z głównych bohaterów gry, Milesem Moralesem. Jego matka jest Portorykanką i Miles też, dlatego niektórzy gracze uznali za dziwne, że kubańska flaga wisiała zarówno w domu Moralesa, jak i poza nim. Po zwróceniu uwagi na błąd deweloper Insomniac Games ujawnił, że naprawa jest w drodze, jak donosi serwis PushSquare.

W odpowiedzi na tweet Dantes61680, w którym wskazano nieprawidłową flagę, dyrektor ds. społeczności i marketingu firmy Insomniac, James Stevenson, napisał: „Nadchodzi poprawka”. Nie jest jasne, kiedy kiedy – popremierowa łatka dla Marvel’s Spider-Man 2 nie została jeszcze wypuszczona, ale prawdopodobnie, gdy zespół wypuści ją na żywo, będzie zawierać poprawkę flag w grze.

Radio Gamertag W weekend Danny Pena również napisał na Twitterze o problemie z flagą, zauważając, że w innych częściach gry studio poprawiło flagę Puero.

PushSquare znalazłem kolejny tweet, który pokazuje kubańską flagę wiszącą przed domem Moralesów.

Marvel’s Spider-Man 2 trafił wyłącznie na PlayStation 5 20 października.

Więcej o grze przeczytasz Informator gier Zrecenzuj Marvel’s Spider-Man 2, a następnie przeczytaj, jak firma Insomniac przygotowała Nowy Jork na potrzeby kontynuacji. W takim razie zapoznaj się z historią o brakującym punkcie orientacyjnym Nowego Jorku w grze. Następnie przeczytaj nasz przewodnik po najlepszym trybie graficznym w Marvel’s Spider-Man 2, a następnie zapoznaj się z naszymi poradami pozbawionymi spoilerów.

[Source: PushSquare]


Czy grasz w Marvel’s Spider-Man 2? Daj nam znać, co o tym myślisz w komentarzach poniżej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar