Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Marvel wprowadzi nowego Spirit of Vengeance w przyszłorocznym Ghost Rider #1

/
/
/
28 Views

Marvel Comics wkrótce wprowadzi zupełnie nowego Spirit of Vengeance, gdy Ghost Rider pojawi się ponownie w marcu z nowym numerem 1 autorstwa pisarza Benjamina Percy’ego i artysty Danny’ego Kima, najwyraźniej z nową postacią w roli głównej.

Nieliczne ogłoszenie Marvela zawiera pytanie „Kim jest nowy Duch Zemsty?” oraz spojrzenie na nowego gościa w ludzkiej postaci na okładce wznowionego Ghost Ridera nr 1 autorstwa Juana Ferreyry, widocznego tutaj. I cóż, po prostu wygląda jak facet.

(Zdjęcie: Marvel Comics)

Aby być całkowicie uczciwym wobec tego, kim jest nowy Spirit of Vengeance, wszyscy najbardziej znani Spirits of Vengeance, Johnny Blaze, Dan Ketch i Robbie Reyes, są w pewnym sensie zwykłymi kolesiami, kiedy nie włóczą się w swoich napędzanych ogniem piekielnym pojazdy z płonącymi twarzami czaszek.

W związku z tym spodziewamy się, że nowy facet będzie o wiele bardziej interesujący w swojej formie „Ducha Zemsty”. I zauważcie, że ogłoszenie Marvela określa nowego „Spirita Zemsty”, niekoniecznie nowego Ghost Ridera.

Prawie wszyscy Ghost Riders z głównego nurtu Marvel Universe Posiadać byli Ghost Riderami, ale jeśli istnieje nowy Spirit of Vengeance, nic nie powstrzyma Benjamina Percy’ego i Danny’ego Kima przed podążaniem w nowym kierunku z nowymi mocami lub nowym chwytem.

W przypadku Percy’ego tak naprawdę kontynuuje on swoją przygodę z Ghost Riderem, dochodząc do nowego tomu, który ukaże się wraz z nowym Ghost Riderem nr 1. Zarówno Johnny Blaze, jak i Danny Ketch uwzględnili obecną serię Ghost Rider, która kończy się grudniowym Ghost Riderem nr 21.

Ghost Rider jest jednym z najlepsi superbohaterowie z nadprzyrodzonymi zdolnościami cały czas.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar