Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Marvel Comics kupiony przez złą megakorporację, Thor powraca jako „obrońca wielkiego biznesu”

/
/
/
41 Views

To już oficjalne: prawa do Marvel Comics są teraz własnością notorycznie złej korporacji Roxxon Energy Corporation. Prawa do metafikcyjnej wersji Marvel Comics, która faktycznie istnieje w uniwersum Marvela, to znaczy, która podobnie jak Marvel Comics w prawdziwym świecie opowiada historie o superbohaterach, takich jak Spider-Man, Fantastyczna Czwórka i oczywiście Thor.

Ta wiadomość faktycznie rozeszła się w 2023 roku w Immortal Thor #4, ale Marvel (Marvel z prawdziwego świata) ogłosił teraz, kiedy i w jaki sposób zakup przez Roxxon fikcyjnych komiksów Marvel Comics zacznie robić furorę, wraz z kwietniowym Roxxon Presents: Thor #1 autorstwa pisarza Al Ewing i artysta Greg Land przedstawiają odnowioną wersję Thora autorstwa Roxxon, Chad Hammer, rzecznik zwolenników sztucznej inteligencji, który dorabia również jako The Roxxin’ Thor, „obrońca wielkiego biznesu i świętości wartości dla akcjonariuszy”.

Roxxon Presents: Thor nr 1 nawiązuje także do kwietniowego Immortal Thor nr 9, również napisanego przez Ewinga z ilustracjami autorstwa Ibraima Robersona, w którym szczegółowo wyjaśnimy, dlaczego Roxxon koncentruje swoje wysiłki na Thorze, szczególnie dlatego, że firmą zarządza jego stary wróg Dario Agger który połączył siły z odwieczną nemezis Thora, Czarodziejką.

Wszystko to prowadzi do tego, co Marvel reklamuje jako „Roxxon Age of Marvel Comics”, wydarzenie pozornie rozpoczynające się w maju, jak ogłoszono za pomocą grafiki promocyjnej Nicka Bradshawa, widocznej tutaj wraz z okładką Immortal Thor nr 9 autorstwa Alexa Ross i okładka Roxxon Presents: Thor #1 autorstwa Grega Landa:

„Wrogie przejęcie Marvel Comics przez Roxxon jest to najgorsza rzecz, jaka przytrafiła się tej branży od dziesięcioleci właśnie tego potrzebowały komiksy! byłam przerażony wzruszyłem się nie do opisania, kiedy zobaczyłem, co zrobił tak zwany Komitet ds. Standardów Rozrywki Roxxon wypatroszony poprawiłem swoją pracę, metodycznie usuwając każdą jotę poezja, symbolika i metafora śmieci, którymi nikt się nie przejmuje” – Ewing był „zmuszony” powiedzieć w żartobliwym oświadczeniu. „W rezultacie powstał komiks, który najlepiej można opisać jako akt niewybaczalnej przemocy wobec medium, które kocham szalony, dobry czas dla całej rodziny! Niech Bóg wybaczy Roxxonowi, bo ja nigdy tego nie zrobię! Zrób mój Roxxon!”

Immortal Thor #9 trafi do sprzedaży 3 kwietnia, a Roxxon Presents: Thor #1 18 kwietnia.

Dowiedz się o najbardziej godnych bohaterów, którzy kiedykolwiek dzierżyli młot Thora.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar