Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Mario Kart wkracza do finałów i Mirror’s Edge w tej krwiożerczej grze sportowej

/
/
/
44 Views

Krwawe widowisko The Finals zderza się z szybkim tempem Mario Kart i zręcznymi umiejętnościami parkour Mirror’s Edge w grze Deathsprint 66, która właśnie została opublikowana na wyłączność w Edge Magazine.

W roku 2066, w świecie spustoszonym przez zmiany klimatyczne, opuszczone metropolie, które w większości pozostawiła ludzkość, zostały przystosowane do nowego celu – śmiercionośnego sportu. W Deathsprint 66 gracze będą ścigać się przez zawalone miasta, ale nie chodzi tylko o prędkość: przedmioty w stylu Mario Kart pomogą utrzymać przywódców stada w ryzach, choć ze znacznie bardziej krwawym akcentem – zielone i czerwone muszle przyjaznej rodzinie gry Nintendo klasyczne zastępują piła tarczowa i piła poszukiwawcza. Obaj potrafią urwać rękę. Albo po prostu przeciąć cię na pół.

Biorąc pod uwagę styl parkour, porównanie do Mirror’s Edge powinno być całkiem jasne – do dziś niewiele gier emuluje to, co pozostaje kwintesencją gry swobodnej. Jednak związek z Finałami jest nieco mniej wyraźny – Deathsprint 66 ma być sportem, widowiskiem nawiązującym do „krwawych i cyrkowych” aren gladiatorów starożytnego Rzymu, twierdzi dyrektor projektu Andrew Willan. The Finals, rozgrywające się na fantazyjnych arenach wirtualnej rzeczywistości, są znacznie mniej krwawe niż Deathsprint, ale obie gry są pozycjonowane jako sportowe w swoim świecie.

Oznacza to szczególny rodzaj spektaklu. Początki krwawego sportu Deathsprint 66 nawiązują do kultowych filmów z lat 70. i 80., takich jak Rollerball, Death Race 2000 i The Running Man, ale jest to także część bardziej nowoczesnego ruchu; gry takie jak The Finals i programy takie jak Squid Game zasugerowały twórcy Sumo Newcastle, że powrócił apetyt na tego rodzaju widowiska, choć teraz przy użyciu innego medium do zabawy.

Deathsprint 66 ukaże się na PC, a porty konsolowe prawdopodobnie zostaną udostępnione, jeśli pozwoli na to pierwsza premiera, ale nie ma jeszcze żadnych informacji na temat okna premiery – więcej dowiecie się podczas wiosennej prezentacji Future Games Show w marcu.

Czy szukamy nowego pretendenta do naszej listy najlepsze gry sportowe?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar