Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Madame Web powraca do Marvel Comics, aby zapowiedzieć kolejny rok historii o Spider-Manie

/
/
/
26 Views

Web of Spider-Man to klasyczna, wciąż trwająca gra o Spider-Manie, która nada nazwę nowemu one-shotowi, który przedstawia zapowiedzi tego, czego można się spodziewać w następnym roku historii o Spider-Manie. Aby przygotować scenę, Marvel przywraca Madame Web po jej niesławnej karierze gwiazdy filmowej.

Podobnie jak w filmie, zdolności prekognitywne Madame Web są widoczne, gdy pozwala czytelnikom rzucić okiem na kilka różnych koncepcji i postaci, które w tym roku będą widoczne w różnych tytułach Spider-Mana. To jednak obecna Madame Web, Julia Carpenter, która kilka lat temu przejęła obowiązki oryginału, Cassandry Webb.

Mamy wczesną zapowiedź jednorazowego ujęcia z Web of Spider-Man #1, który przedstawia kilka różnych historii, które pojawią się w Web of Spider-Man #1, w tym polowanie na Grave Goblina przez Normana Osborna/Gold Goblina, Miles Morales spotyka speedstera Hightaila, Bena Reilly’ego AKA Chasma, Kaine’a jako Szkarłatnego Pająka i Spider-Mana 2099.

Sprawdź galerię stron:

„Rok 2024 ma być jednym z najważniejszych lat w historii pająków, a widzieliście dopiero wierzchołek góry lodowej!” czyta tekst zamówienia Marvela dotyczący Web of Spider-Man nr 1. „Na stronach tego one-shota przedstawimy niektóre z największych nadchodzących historii o pająkach i postaci w Spider-Verse na początek 2025 roku i nie możesz tego przegapić! „

Numer 1 Web of Spider-Man przypisuje się pisarzom Zebowi Wellsowi i Steve’owi Foxe’owi oraz artystom Gregowi Landowi i Edowi McGuinessowi, a okładkę wykonał Greg Capullo. Do sprzedaży trafi 20 marca.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowe komiksy Spider-Mana Marvel zaplanował.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar