Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lustro na ścianie, jaki jest najlepszy zespół Disney Mirrorverse?

/
/
/
275 Views


Lustro na ścianie, jaki jest najlepszy zespół Disney Mirrorverse?

Jeśli potrzebujesz pomocy w pokonaniu złamanych, być może nasze typy dla najlepszego zespołu Disney Mirrorverse pomogą ci skopać poważny tyłek

Disney Mirrorverse to zdecydowanie jedna z najlepszych gier Disneya na urządzenia mobilne, po prostu sprawdź naszą recenzję Disney Mirrorverse, jeśli nam nie wierzysz. Prawie wszystko w tej grze jest fantastyczne, a to jest podwójne dla bohaterów i złoczyńców znajdujących się w jej wnętrzu. Wszystkie wyglądają niesamowicie (w większości) i mogą kopnąć poważnie złamany tyłek.

Jednak biorąc pod uwagę, że Twoje szanse na sukces są tak duże, jak wybrane przez Ciebie postacie, ważne jest, aby wiedzieć Najlepszy zespół Disney Mirrorversea jako zagorzali fani tej gry, z przyjemnością przedstawiamy kilka drużyn, które mogą pomóc w odzyskaniu rozłamu.

Oczywiście to tylko nasze sugestie. Nie ma potrzeby podążania za naszymi opcjami. Możesz mieć własne pomysły, więc dlaczego nie sprawdzić naszej listy poziomów Disney Mirrorverse, aby zobaczyć, gdzie znajdują się twoje ulubione postacie Disney Mirrorverse. Mamy również przewodnik po klasach Disney Mirrorverse, który wyjaśnia znaczenie każdej roli na polu bitwy.

W każdym razie na tych, którzy mogą stać wysoko jako członek najlepszego zespołu Disney Mirrorverse.

Kluczowa grafika Disney Mirrorverse Anna

Najlepszy zespół Disney Mirrorverse

Postacie:

 • Elsa – dystansowy
 • Pan Niewiarygodny – czołg
 • Ania – bijatyka

Jeśli, tak jak my, potrafisz docenić agresywne podejście do walki, musimy powiedzieć, że Elsa, Anna i Pan Incredible trafiają do najlepszej drużyny Disney Mirrorverse, a to dlatego, że każdy z nich reprezentuje najlepszych ze swoich klas.

Wątpimy, czy włączenie Elsy cię szokuje, ponieważ szczerze mówiąc, za każdym razem, gdy potrzebujesz postaci dystansowej Disney Mirrorverse w swojej drużynie, była królowa Arendelle i obecna Strażniczka Lasu to najlepszy wybór. Widzisz, nie tylko uderza jak łańcuch towarowy, ale niektóre z jej umiejętności są nie z tego świata i mogą powodować różnego rodzaju problemy dla złamanych. Co więcej, obrona Elsy jest wysoka, a jej zdrowie nie cierpi tak bardzo, jak inni członkowie klasy dystansowej.

Jeśli chodzi o Pana Iniemamocnego, to jest on najlepszym dostępnym czołgiem, ponieważ nie tylko otrzymuje strasznie dużo obrażeń, ale może też zadać ból, co nie jest czymś, co często widuje się w przypadku czołgu, biorąc pod uwagę jego główny cel zabrać ciepło swoim kolegom z drużyny. Niezależnie od tego, superbohater wyraźnie wie, co robi, a kiedy połączysz to z mroźnymi efektami Elsy i niesamowitymi zdolnościami do walki w zwarciu Anny, masz niezły zespół.

Wreszcie, Anna jest niespodzianką w Disney Mirrorverse, ponieważ zwykle jest zawsze w cieniu swojej starszej siostry, ale w tej grze jest tak samo potężna jak Elsa i króluje w swojej klasie. Anna może zadać wiele obrażeń, sama wiele znieść, a jej umiejętności sprawiają, że jest dewastująca na polu bitwy.

Jednak najlepszą rzeczą w tym zespole jest to, że pracują w harmonii i ładnie się uzupełniają. Ta drużyna na pewno zada cios, sprawi trochę bólu i zatrzyma pękniętych torów.

Kluczowa grafika Disney Mirrorverse Myszka Miki

Najlepsze alternatywne typy drużyn Disney Mirrorverse

Okej, stoimy przy tym, co uważamy za najlepszy zespół Disney Mirrorverse powyżej, ale bądźmy szczerzy, takie gry są nieco subiektywne i jest wiele fantastycznych postaci do wyboru, a biorąc pod uwagę, że możesz wybrać tylko trzech bohaterów lub złoczyńców czasami nasz najlepszy zespół Disney Mirrorverse nie ma wsparcia.

Naszym uczciwym zdaniem powinieneś wybrać postać z czołgiem lub postacią wspierającą, nie widzimy zbyt wielu korzyści z posiadania obu, a jeśli zdecydujesz się na podejście wspierające, sugerujemy Myszkę Miki jako pierwszy punkt połączenia .

Jeśli chodzi o zastępców walczących w zwarciu dla tej drużyny, powinieneś rozważyć:

 • Ariel
 • Blizna
 • Drzewiasty
 • Królewna Śnieżka

Jeśli chodzi o pozycję czołgu, te postacie są świetną alternatywą dla Pana Iniemamocnego:

 • Maui
 • Baymax

Następnie, jeśli nie chcesz używać królowej lodu (możesz chcieć ponownie rozważyć, Elsa jest bardzo potężna), te inne postacie dystansowe mogą pasować do rachunku:

 • Gaston
 • Buzz Astral
 • Zbrodniczy

Wreszcie, jeśli zdecydujesz się wymienić czołg na wsparcie, oprócz Myszki Miki, są to realne opcje:

 • Jack Skellington
 • Jack Sparrow
 • Zła królowa
 • Piękność
 • Tiana

Masz to, nasz wybór najlepszego zespołu Disney Mirrorverse i alternatywne postacie, które możesz tam wślizgnąć. Jeśli szukasz magii innego rodzaju, nie możesz iść Ron z naszą listą najlepszych gier Harry Potter.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar