Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lords Mobile współpracuje ze Shrekiem z Dreamworks w ramach świątecznego rozdania Apple

/
/
/
56 Views

Strategiczna gra o budowaniu królestwa Lords Mobile nawiązała współpracę z Universalem i Dreamworks, aby wprowadzić Shreka – i wielu innych mieszkańców Far Far Away – do swojej gry mobilnej.

Na żywo teraz, Dreamworks Winter Fest sprowadził ulubionego, wielowarstwowego ogra wszystkich do Królestw Ateny. Shrek, Fiona, Kot w Butach i Osioł przybyli 1 grudnia i będą pomagać w prowadzeniu wydarzeń do 31 stycznia.

Możesz rozpocząć przygody Shreka, używając królewskich koron podczas wydarzenia w grze, aby szukać fragmentów stron i rozwiązywać łamigłówki, aby wygrać nagrody w grze, w tym skórkę zamku Shreka. Będziesz także mógł udać się do sklepu Far Far Away, gdzie możesz wymienić Ogrowe Znaki zebrane w ramach wydarzenia na szereg ekskluzywnych przedmiotów, takich jak skórka przywódcy Shreka. Zarówno fragmenty stron, jak i znaki Ogrów można również wymienić na emotki i awatary powiązane ze współpracą, a także zupełnie nowe artefakty.

(Zdjęcie: IGG)

Będziesz także mógł wziąć udział w szeregu wydarzeń Lords Mobile x Shrek, od teraz do 31 stycznia, z szansą na wygranie nagród w grze i w świecie rzeczywistym. Na przykład postacie takie jak Shrek i Fiona będą wiodącymi frakcjami w Wojnie Frakcji Fantasy, w której uczestnicy będą mogli wygrać Apple Watch Ultra 2, ekskluzywny zestaw klawiatury i myszy Lords Mobile firmy Logitech, a także Nadzwyczajne Skrzynie do otwarcia w grze. W Lords Homecoming możesz zapraszać znajomych do powrotu do gry i zyskać szansę na wygranie iPhone’a Pro Max, kart podarunkowych Amazon, konsoli PS5, gadżetów związanych z współpracą i nie tylko. Lub ukończ Puzzle Przygodowe, aby wygrać Prezent Przygodowy i odblokować bonus zapewniający jeszcze więcej nagród. Udaj się do urzędnika Witryna Lords Mobile x Dreamworks Shrek po więcej szczegółów.

Lords Mobile

(Zdjęcie: IGG)

Na zakończenie wydarzenia deweloper IGG ożywia współpracę Shrek x Lords Mobile poza grą. Bohater Lords Mobile, Oath Keeper, stanie obok Shreka w śnieżnej rzeźbie, którą gracze będą mogli oglądać w Narodowym Miejscu Krajobrazowym Jingyuetan w Changchun w Chinach, a dziesięć najlepszych gildii z wydarzenia Guild Fest zostanie uwiecznionych w ramach posągu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu i mieć szansę na wygranie tych nagród, możesz pobrać Lords Mobile za pośrednictwem Sklep z aplikacjami Lub Google Playlub przez Para albo oficjalna samodzielna wersja gry na PC. Pamiętaj, aby śledzić grę dalej Facebook aby uzyskać więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar