Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lokalizacje bagażu Hello Kitty Island Adventure

/
/
/
40 Views


The Bagaż Hello Kitty Island Adventure Znalezienie lokalizacji bez żadnej pomocy jest frustrujące, szczególnie gdy widzisz pudełko, ale nie wiesz, jak do niego dotrzeć. Dlatego sami przeszukaliśmy wyspę, żeby to złożyć Hello Kitty Island Adventure zaginął bagaż przewodnik, który pomoże Ci ponownie połączyć te pakiety z ich właścicielami.

Chcesz sam wypróbować grę? Przejdź do naszej recenzji Hello Kitty Island Adventure i przekonaj się, co o niej pomyśleliśmy. Mamy także przydatne przewodniki po innych zadaniach i funkcjach gry, takie jak prezenty Hello Kitty Island Adventure i listy stworzeń Hello Kitty Island Adventure.

Co to jest zagubiony bagaż Hello Kitty Island Adventure?

Bagaż Hello Kitty Island Adventure to seria przedmiotów związanych z konkretnymi zadaniami. Kiedy samolot nad wyspą zaczął działać nieprawidłowo, Cinnamoroll zgubił część bagażu wszystkich osób i teraz potrzebuje Twojej pomocy, aby je odnaleźć. Ten zagubiony bagaż jest rozrzucony po całej wyspie i wygląda jak kartonowe pudełko ze skrzydełkami i wzorem w stylu Cinnamoroll.

Bagaż nie jest oznaczony etykietą, więc musisz zwrócić szczególną uwagę na symbole w menu prezentów, aby dowiedzieć się, czyj to bagaż. Stare, dobre metody prób i błędów też działają. Możesz też czytać dalej, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się bagaż każdej postaci.

Lokalizacje bagażu Hello Kitty Island Adventure

Czekolada

Bagaż Chococat to najprawdopodobniej pierwsze pudełko, z którym się spotkasz. Znajduje się w części wyspy Seaside Resort i wystarczy odblokować pływanie, aby do niego dotrzeć. Zagubiony bagaż Chococat’a znajduje się w stawie na południe od jego namiotu. Po prostu załóż płetwy i wpłyń do stawu, aby go złapać!

Badtz Maru

Zagubiony bagaż Badtz-Maru znajduje się w północnej części Upiornych Bagien. Wykonaj poniższe kroki, a znajdziesz go w mgnieniu oka.

 • Teleportuj się do skrzynki pocztowej Spooky Swamp
 • Idź na północ do pola dyni i idź dalej obok torów kolejowych
 • Wejdź na małe wzgórze
 • Zagubiony bagaż leży na wzgórzu przy dużym drzewie

cześć kotku

Bagaż Hello Kitty znajduje się pod wodą w Rainbow Reef. Będziesz musiał odblokować umiejętność nurkowania, zanim będziesz mógł ją znaleźć, więc pamiętaj o podniesieniu poziomu swojej przyjaźni z Kuromi.

 • Teleportuj się do Miasta Gemstone
 • Kieruj się na południe w stronę samotnego molo
 • Zanurkuj w dół, trzymając się blisko brzegu
 • Zagubiony bagaż leży na skalistym zboczu obok muszli

Bagaż Hello Kitty Island Adventure: zielono-różowa postać kota machająca obok My Melody

Kuromi

Zagubiony bagaż Kuromi znajduje się również pod wodą w Rainbow Reef, dalej na południe niż bagaż Hello Kitty. Możesz go odebrać w tym samym czasie, gdy znajdziesz Hangyodona w jego Klubie Komediowym.

 • Zanurz się pod wodą z plaży na północ od namiotu Chococat
 • Kieruj się na północ, aż zobaczysz Klub Komediowy
 • Bagaż Kuromi leży na dnie morskim, wśród wodorostów

Wymagający

Bagaż Hangyodona znajduje się w Gemstone Town na skraju klifu. Jeśli teleportujesz się do Gemstone Town i pójdziesz na południe, znajdziesz je w mgnieniu oka.

Moja melodia

Bagaż My Melody znajduje się na górze Hothead, na południowy wschód od skrzynki teleportacyjnej. Eksploracja Mount Hothead z łatwością doprowadzi Cię do bagażu, więc nie stresuj się!

Keroppi

Zaginiony bagaż Keroppi znajduje się na szczycie kaldery. Jest to zdecydowanie najtrudniejszy do osiągnięcia bagaż, wymagający precyzyjnego umieszczenia na platformie i zwiększonej wytrzymałości. Możesz zwiększyć swoją wytrzymałość, wytwarzając jabłka wytrzymałości, ale są to dość rzadkie przedmioty.

YouTuber Amee Lily stworzył ten niezwykle pomocny przewodnik wspinaczkowy, który pomoże Ci dotrzeć na szczyt Kaldery bez upadku i utknięcia:

Miniatura YouTube

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć cały bagaż Hello Kitty Island Adventure. Jeśli szukasz więcej uroczych gier, sprawdź nasze listy gier, takich jak Animal Crossing i gier takich jak Pokémon.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar