Hit enter after type your search item
Onime Marketing

Twoje źródło tricków do gier!

Lokalizacja GTA 6 to Vice City ładniejsze niż kiedykolwiek – i wiejska Floryda, która jest tak samo chaotyczna jak prawdziwa

/
/
/
54 Views

Wraz z oficjalnym ujawnieniem lokalizacji GTA 6 czas zacząć się pakować na kolejną wyprawę do Vice City. I na podstawie pośpiechu Zwiastun GTA 6tym razem spędzimy dużo czasu z dala od głównych kurortów, miejskich krajobrazów i plaż.

Ponieważ Vice City jest dosłownie wypisane na gigantycznym znaku, nie ma wątpliwości, o co chodzi GTA6 będzie. To zostało upiększone – wydatnie ładne – i wydaje się, że złożyło się w niektórych okolicznych hotspotach, ale Vice City to Vice City. Biorąc to pod uwagę, obrzeża mogą być rzeczywiście ciekawsze. Seria GTA spędziła już dużo czasu w Vice City, co sprawia, że ​​atmosfera San Andreas wywodząca się z czegoś, co wygląda na bardziej rozbudowaną wiejską Florydę, jest szczególnie interesująca.

Nikt nie powinien pytać „gdzie jest Vice City” po zobaczeniu licznych flamingów, aligatorów, półnagich starców i lepkich bagien w zwiastunie GTA 6. Jesteśmy głęboko na Florydzie, kochanie, i zrobi się dziwnie. Nie mogę się doczekać, aż wiele przygód Florida Mana przebije się przez i tak już chaotyczny filtr GTA.

Mówiąc poważnie, seria GTA często radzi sobie najlepiej, gdy odrywa się od zdominowanych przez wieżowce bloków miejskich i relaksuje się w brudnych, ale charakterystycznych dzielnicach. Jest to na przykład zmiana scenerii, ale także zmiana społeczności i ludzi, z którymi się kontaktujesz. Szersza lokalizacja GTA 6 z pewnością wygląda charakterystycznie, z aligatorami atakującymi stawy i sklepy ogólnospożywcze, łodziami powietrznymi przecinającymi mętne wody wilgotnych zalewów i oszałamiająco udekorowanymi sklepami ulicznymi, które jednoczą mieszkańców.

Nie było ani słowa o GTA6 na komputerze wersja, która jest jedną z niewielu porażek w dzisiejszym natłoku nieoczekiwanych wiadomości. Pierwotnie wielkie ujawnienie miało odbyć się jutro, 5 grudnia, ale Rockstar podniósł poprzeczkę w bezpośredniej odpowiedzi na wyciek. Twórcy Rockstar, co zrozumiałe, nie byli zachwyceni zepsutą niespodzianką, a wielu mówi w wielu słowach: „cóż, to jest do cholery do bani”.

Niefortunna droga do wydania zwiastuna GTA 6 – ale ostatecznie jeden z najbardziej ekscytujących w historii.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This div height required for enabling the sticky sidebar